1945/1946
04.08.1945 se infiinteaza in cadrul depoului cfr fetesti echipa de fotbal LOCOMOTIVA CFR FETESTI
LOTUL ECHIPEI
-portari:ion alexandru,vasile albut
-jucatori de camp:paraschiv dumitru,aurel radulescu,stefan manea,vasile marinescu,georgescu daniel,miron mirica,teologu spiru,alexandru roibu,gheorghe mihalcea,trandafir arghir,iacob stefan,sica mihalcea,jan falcus,ghita stascu,grigore virgil,doicescu tudorel,udrea emil,aurica stanescu,mitache gheorghe
LOTUL ECHIPEI
-portari:ion alexandru,vasile albut
-jucatori de camp:paraschiv dumitru,aurel radulescu,stefan manea,vasile marinescu,georgescu daniel,miron mirica,teologu spiru,alexandru roibu,gheorghe mihalcea,trandafir arghir,iacob stefan,sica mihalcea,jan falcus,ghita stascu,grigore virgil,doicescu tudorel,udrea emil,aurica stanescu,mitache gheorghe
1946/1947
1947/1948
1948/1949
1949/1950
1950/1951
-se infiinteaza si echipa de fotbal LOCOMOTIVA CFR FETESTI2
LOT LOCOMOTIVA CFR FETESTI
vasile pain,vasile albut,moga ion,sandu dedu,ion dedu,ticu matei,laur,naie ionescu,sile paslaru,alexandru roibu,feniat,gica ginea,stroie ionescu,nicu calau,mihai nan,campeanu ion,stan ion,ion florin,albu tudor,olanescu nicu,pana ion,nicoara florica,teodorescu dinu,burlacu valerica,pache serban,valeanu nicusor,radu vlad,virgil ivanciu,marian apostolescu.
LOT LOCOMOTIVA CFR FETESTI
vasile pain,vasile albut,moga ion,sandu dedu,ion dedu,ticu matei,laur,naie ionescu,sile paslaru,alexandru roibu,feniat,gica ginea,stroie ionescu,nicu calau,mihai nan,campeanu ion,stan ion,ion florin,albu tudor,olanescu nicu,pana ion,nicoara florica,teodorescu dinu,burlacu valerica,pache serban,valeanu nicusor,radu vlad,virgil ivanciu,marian apostolescu.
1951/1952
1952/1953
1953/1954
1954/1955
1955/1956
1956/1957
1957/1958
1958/1959
1959/1960
1960/1961
1961/1962
1962/1963
1963/1964
1964/1965
1965/1966
1966/1967
1967/1968
1968/1969
1969/1970
1970/1971
1971/1972
1972/1973
1973/1974
14.08.1973 echipele VITICOLA FETESTI si LOCOMOTIVA FETESTI fuzioneaza dand nastere unei echipe noi,AS RAPID FETESTI
-echipa promoveaza pentru prima data in divizia C
LOTUL ECHIPEI AS RAPID FETESTI
ion moga,gheorghita caloianu,andrei pascu,mitica pila,gheorghe cantea,liviu peltea,dan mihaila,fanel tifrea,mitica damian,vasile grozea,tedy chitaru,ion stan,paul cotofana,gica tudorache,marian bacu,mitica bou,ion mihaiu,ion visan,florin grigore,stratonI,stratonII,zarea gheorghe,virgil ene,titi caras,ionel toanca,gheorghita niculaie,sile apostol
in acest an incep si lucrarile la stadionul municipal,care se va numii stadionul CENTRAL
DIVIZIA C SERIA4 1973/1974
participa echipele:
1.ancora galati
2.arrubium macin
3.cimentul medgidia
4.chimia braila
5.constructorul tulcea
6.dunarea tulcea
7.electrica constanta
8.granitul babadag
9.IMU medgidia
10.marina mangalia
11.portul constanta
12.RAPID FETESTI
13.stiinta constanta
14.tehnometal galati
15.viitorul braila
16.vointa constanta
linie clasament final
-10)RAPID FETESTI 30 10 7 13 39-42 27p
-echipa promoveaza pentru prima data in divizia C
LOTUL ECHIPEI AS RAPID FETESTI
ion moga,gheorghita caloianu,andrei pascu,mitica pila,gheorghe cantea,liviu peltea,dan mihaila,fanel tifrea,mitica damian,vasile grozea,tedy chitaru,ion stan,paul cotofana,gica tudorache,marian bacu,mitica bou,ion mihaiu,ion visan,florin grigore,stratonI,stratonII,zarea gheorghe,virgil ene,titi caras,ionel toanca,gheorghita niculaie,sile apostol
in acest an incep si lucrarile la stadionul municipal,care se va numii stadionul CENTRAL
DIVIZIA C SERIA4 1973/1974
participa echipele:
1.ancora galati
2.arrubium macin
3.cimentul medgidia
4.chimia braila
5.constructorul tulcea
6.dunarea tulcea
7.electrica constanta
8.granitul babadag
9.IMU medgidia
10.marina mangalia
11.portul constanta
12.RAPID FETESTI
13.stiinta constanta
14.tehnometal galati
15.viitorul braila
16.vointa constanta
linie clasament final
-10)RAPID FETESTI 30 10 7 13 39-42 27p
1974/1975
DIVIZIA C SERIA4 1974/1975
participa echipele:
1.ancora galati
2.cimentul medgidia
3.comertul braila
4.dunarea cernavoda
5.dunarea tulcea
6.electrica constanta
7.granitul babadag
8.IMU medgidia
9.marina mangalia
10.portul constanta
11.RAPID FETESTI
12.recolta frecatei
13.stiinta constanta
14.tehnometal galati
15.viitorul braila
16.viitorul constanta
linie clasament final
9)RAPID FETESTI 30 11 7 12 33-33 29p
lotul echipei:caras,constantina,nicolaie,dumitru,breola,mihaila,chitaru,tudor,stan,cotofana,ene,munteanu,clinciu,tanase,peltea,tifrea,tudorache Antrenor:naie georgescu
participa echipele:
1.ancora galati
2.cimentul medgidia
3.comertul braila
4.dunarea cernavoda
5.dunarea tulcea
6.electrica constanta
7.granitul babadag
8.IMU medgidia
9.marina mangalia
10.portul constanta
11.RAPID FETESTI
12.recolta frecatei
13.stiinta constanta
14.tehnometal galati
15.viitorul braila
16.viitorul constanta
linie clasament final
9)RAPID FETESTI 30 11 7 12 33-33 29p
lotul echipei:caras,constantina,nicolaie,dumitru,breola,mihaila,chitaru,tudor,stan,cotofana,ene,munteanu,clinciu,tanase,peltea,tifrea,tudorache Antrenor:naie georgescu
1975/1976
DIVIZIA C SERIA4 1975/1976
participa echipele:
1.automecanica bucuresti
2.avantul urziceni
3.azotul slobozia
4.electronica bucuresti
5.flacara rosie bucuresti
6.ICSIM bucuresti
7.IOR bucuresti
8.IPRECA calarasi
9.olimpia giurgiu
10.RAPID FETESTI
11.sirena bucuresti
12.soimii TAROM bucuresti
13.tehnometal bucuresti
14.TMB bucuresti
15.triumf bucuresti
16.unirea tricolor bucuresti
linie clasament final
16)RAPID FETESTI 30 6 7 17 31-77 19p
-echipa a retrogradat in campionatul judetean ialomita
participa echipele:
1.automecanica bucuresti
2.avantul urziceni
3.azotul slobozia
4.electronica bucuresti
5.flacara rosie bucuresti
6.ICSIM bucuresti
7.IOR bucuresti
8.IPRECA calarasi
9.olimpia giurgiu
10.RAPID FETESTI
11.sirena bucuresti
12.soimii TAROM bucuresti
13.tehnometal bucuresti
14.TMB bucuresti
15.triumf bucuresti
16.unirea tricolor bucuresti
linie clasament final
16)RAPID FETESTI 30 6 7 17 31-77 19p
-echipa a retrogradat in campionatul judetean ialomita
1976/1977
campionat judetean ialomita- onoare 1976/1977
participa echipele:
1.agronomia smirna
2.asmc cazanesti
3.autobuzul fetesti
4.dacii perieti
5.inainte modelul
6.metalul ciulnita
7.olimpia calarasii vechi
8.progresul calarasi
9.RAPID FETESTI
10.recolta borcea
11.recolta gheorghe doja
12.recolta stefan cel mare
13.uleiul slobozia
14.victoria munteni buzau
15.vointa slobozia
16.zarea cuza voda
participa echipele:
1.agronomia smirna
2.asmc cazanesti
3.autobuzul fetesti
4.dacii perieti
5.inainte modelul
6.metalul ciulnita
7.olimpia calarasii vechi
8.progresul calarasi
9.RAPID FETESTI
10.recolta borcea
11.recolta gheorghe doja
12.recolta stefan cel mare
13.uleiul slobozia
14.victoria munteni buzau
15.vointa slobozia
16.zarea cuza voda
1977/1978
campionat judetean ialomita- onoare 1977/1978
1978/1979
campionat judetean ialomita-onoare 1978/1979
linie clasament final
1.RAPID FETESTI
-echipa promoveaza in divizia C
lotul echipei:pascu,tifrea,mihaila,tanase,besca,tudorache,chinia,nicolaie,peltea,dinu,popescu,dobre,chitaru,marin, stelian,voicu,faitas,bacu,dobrin,botezatu,badea,frigescu Antrenor:ion pestrita
linie clasament final
1.RAPID FETESTI
-echipa promoveaza in divizia C
lotul echipei:pascu,tifrea,mihaila,tanase,besca,tudorache,chinia,nicolaie,peltea,dinu,popescu,dobre,chitaru,marin, stelian,voicu,faitas,bacu,dobrin,botezatu,badea,frigescu Antrenor:ion pestrita
1979/1980
DIVIZIA C SERIA4 1979/1980
participa echipele:
1.amonil slobozia
2.chimpex constanta
3.chimia braila
4.dacia unirea braila
5.electrica constanta
6.granitul babadag
7.IMUM medgidia
8.marina mangalia
9.pescarusul tulcea
10.progresul isaccea
11.RAPID FETESTI
12.soimii cernavoda
13.SN braila
14.unirea eforie nord
15.victoria tandarei
16.vointa constanta
linie clasament final
12)RAPID FETESTI 30 11 4 15 44-47 26p
lotul echipei:
peltea puiu,mihaila danut,voinoiu daniel,pitis ionel,ene virgil,papureanu florin,pascu andrei,moroianu nicolaie,stelian alexandru,tanase gheorghe,,costanda marian,nicolaie gheorghe,tifrea fanel,tudorache gheorghe,zarea silviu,botezatu petcu,besca mihaila,dinu iulian Antrenor-pestrita ion
participa echipele:
1.amonil slobozia
2.chimpex constanta
3.chimia braila
4.dacia unirea braila
5.electrica constanta
6.granitul babadag
7.IMUM medgidia
8.marina mangalia
9.pescarusul tulcea
10.progresul isaccea
11.RAPID FETESTI
12.soimii cernavoda
13.SN braila
14.unirea eforie nord
15.victoria tandarei
16.vointa constanta
linie clasament final
12)RAPID FETESTI 30 11 4 15 44-47 26p
lotul echipei:
peltea puiu,mihaila danut,voinoiu daniel,pitis ionel,ene virgil,papureanu florin,pascu andrei,moroianu nicolaie,stelian alexandru,tanase gheorghe,,costanda marian,nicolaie gheorghe,tifrea fanel,tudorache gheorghe,zarea silviu,botezatu petcu,besca mihaila,dinu iulian Antrenor-pestrita ion
1980/1981
DIVIZIA C SERIA4 1980/1981
participa echipele:
1.amonil slobozia
2.chimpex constanta
3.constructorul calarasi
4.dunarea calarasi
5.electrica constanta
6.marina mangalia
7.metalul mangalia
8.portul constanta
9.progresul isaccea
10.RAPID FETESTI
11.SN braila
12.soimii cernavoda
13.unirea eforie nord
14.victoria tandarei
15.viitorul mahmudia
16.vointa constanta
linie clasament final
5)RAPID FETESTI 30 14 3 13 46-39 31p
participa echipele:
1.amonil slobozia
2.chimpex constanta
3.constructorul calarasi
4.dunarea calarasi
5.electrica constanta
6.marina mangalia
7.metalul mangalia
8.portul constanta
9.progresul isaccea
10.RAPID FETESTI
11.SN braila
12.soimii cernavoda
13.unirea eforie nord
14.victoria tandarei
15.viitorul mahmudia
16.vointa constanta
linie clasament final
5)RAPID FETESTI 30 14 3 13 46-39 31p
1981/1982
DIVIZIA C SERIA4 1981/1982
participa echipele:
1.ancora galati
2.arurubium macin
3.avantul matca
4.cimentul medgidia
5.chimpex constanta
6.garanitul babadag
7.marina mangalia
8.metalul mangalia
9.metalosport galati
10.portul constanta
11.progresul isaccea
12.RAPID FETESTI
13.soimii cernavoda
14.sn tulcea
15.victoria tandarei
16.vointa constanta
linie clasament final
3)RAPID FETESTI 30 16 5 9 45-29 37p
participa echipele:
1.ancora galati
2.arurubium macin
3.avantul matca
4.cimentul medgidia
5.chimpex constanta
6.garanitul babadag
7.marina mangalia
8.metalul mangalia
9.metalosport galati
10.portul constanta
11.progresul isaccea
12.RAPID FETESTI
13.soimii cernavoda
14.sn tulcea
15.victoria tandarei
16.vointa constanta
linie clasament final
3)RAPID FETESTI 30 16 5 9 45-29 37p
1982/1983
DIVIZIA C SERIA4 1982/1983
participa echipele:
1.cimentul medgidia
2.chimpex constanta
3.constructorul calarasi
4.dobrogea canal basarabi
5.ferom urziceni
6.granitul babadag
7.iscip ulmeni
8.metalul mangalia
9.portul constanta
10.RAPID FETESTI
11.soimii cernavoda
12.sn oltenita
13.unirea slobozia
14.victoria tandarei
15.viitorul chirnogi
16.vointa constanta
linie clasament final
10)RAPID FETESTI 30 12 5 13 47-50 29p
participa echipele:
1.cimentul medgidia
2.chimpex constanta
3.constructorul calarasi
4.dobrogea canal basarabi
5.ferom urziceni
6.granitul babadag
7.iscip ulmeni
8.metalul mangalia
9.portul constanta
10.RAPID FETESTI
11.soimii cernavoda
12.sn oltenita
13.unirea slobozia
14.victoria tandarei
15.viitorul chirnogi
16.vointa constanta
linie clasament final
10)RAPID FETESTI 30 12 5 13 47-50 29p
1983/1984
DIVIZIA C SERIA4 1983/1984
participa echipele:
1.as mizil
2.carpati nehoiul
3.carpati sinaia
4.chimia brazi
5.chimia buzau
6.metalul buzau
7.minerul filipesti de padure
8.petrolul berca
9.petrolul baicoi
10.petrolul ianca braila
11.poiana campina
12.RAPID FETESTI
13.tractorul vizirul
14.unirea urziceni
15.victoria lehliul
16.victoria tandarei
linie clasament final
8)RAPID FETESTI 30 12 3 15 35-45 27p
participa echipele:
1.as mizil
2.carpati nehoiul
3.carpati sinaia
4.chimia brazi
5.chimia buzau
6.metalul buzau
7.minerul filipesti de padure
8.petrolul berca
9.petrolul baicoi
10.petrolul ianca braila
11.poiana campina
12.RAPID FETESTI
13.tractorul vizirul
14.unirea urziceni
15.victoria lehliul
16.victoria tandarei
linie clasament final
8)RAPID FETESTI 30 12 3 15 35-45 27p
1984/1985
DIVIZIA C SERIA4 1984/1985
participa echipele:
1.as buzau
2.carpati nehoiul
3.chimia victoria buzau
4.constructorul giurgiu
5.dunarea calarasi
6.icpb bolintin vale
7.iscip ulmeni
8.metalul buzau
9.olimpia slobozia
10.petrolul berca
11.RAPID FETESTI
12.sn oltenita
13.unirea slobozia
14.viitorul chirnogi
15.victoria lehliul
16.victoria tandarei
linie clasament final
15)RAPID FETESTI 30 12 4 14 30-41 28p
participa echipele:
1.as buzau
2.carpati nehoiul
3.chimia victoria buzau
4.constructorul giurgiu
5.dunarea calarasi
6.icpb bolintin vale
7.iscip ulmeni
8.metalul buzau
9.olimpia slobozia
10.petrolul berca
11.RAPID FETESTI
12.sn oltenita
13.unirea slobozia
14.viitorul chirnogi
15.victoria lehliul
16.victoria tandarei
linie clasament final
15)RAPID FETESTI 30 12 4 14 30-41 28p
1985/1986
DIVIZIA D IALOMITA 1985/1986
1986/1987
DIVIZIA D IALOMITA 1986/1987
1987/1988
DIVIZIA D IALOMITA 1987/1988
1988/1989
DIVIZIA D IALOMITA 1988/1989
1989/1990
DIVIZIA C SERIA4 1989/1990
14)RAPID FETESTI 30 9 6 15 36-80 24p
14)RAPID FETESTI 30 9 6 15 36-80 24p
1990/1991
DIVIZIA C SERIA4 1990/1991
-TUR-
etapa1(26.08.90) unirea urziceni-RAPID FETESTI 6-1
etapa2(02.09.90) RAPID FETESTI-dunarea calarasi 3-1
etapa3(09.09.90) arubium macin-RAPID FETESTI 2-1
etapa4(RAPID FETESTI-viitorul chirnogi 3-1
etapa5(23.09.90) fortuna tulcea-RAPID FETESTI
etapa6(26.09.90) RAPID FETESTI-portul constanta 0-1
etapa7(30.09.90) progresul medgidia-RAPID FETESTI 4-1
etapa8(07.010.90) RAPID FETESTI-sn oltenita 1-0
etapa9(14.10.90) progresul isaccea-RAPID FETESTI
etapa10(21.10.90) RAPID FETESTI-olimpia slobozia 2-1
etapa11(28.10.90) iscip ulmeni-RAPID FETESTI 2-0
etapa12(04.11.90) RAPID FETESTI-victoria lehliul 2-0
etapa13(11.10.90) RAPID FETESTI-delta tulcea 2-0
etapa14(18.11.90) conpref constanta-RAPID FETESTI 1-0
etapa15(25.11.90) RAPID FETESTI-litoral mangalia 1-1
-RETUR-
etapa16 RAPID FETESTI-unirea urziceni 2-3
etapa17(dunarea calarasi-RAPID FETESTI 5-0
etapa18(RAPID FETESTI-arubium macin 7-0
etapa19 viitorul chirnogi-RAPID FETESTI 0-0
etapa20 RAPID FETESTI-fortuna tulcea
etapa21 portul constanta-RAPID FETESTI 7-0
etapa22 RAPID FETESTI-progresul medgidia 7-0
etapa23 sn oltenita-RAPID FETESTI 2-3
etapa24 RAPID FETESTI-progresul isaccea
etapa25 olimpia slobozia-RAPID FETESTI 1-5
etapa26 RAPID FETESTI-iscip ulmeni 2-2
etapa27(victoria lehliul-RAPID FETESTI 3-1
etapa28(delta tulcea-RAPID FETESTI 3-0
etapa29 RAPID FETESTI-conpref constanta 0-1
etapa30 litoral mangalia-RAPID FETESTI 2-1
linie clasament final
RAPID FETESTI 26 8 5 13 37-54 21p
-TUR-
etapa1(26.08.90) unirea urziceni-RAPID FETESTI 6-1
etapa2(02.09.90) RAPID FETESTI-dunarea calarasi 3-1
etapa3(09.09.90) arubium macin-RAPID FETESTI 2-1
etapa4(RAPID FETESTI-viitorul chirnogi 3-1
etapa5(23.09.90) fortuna tulcea-RAPID FETESTI
etapa6(26.09.90) RAPID FETESTI-portul constanta 0-1
etapa7(30.09.90) progresul medgidia-RAPID FETESTI 4-1
etapa8(07.010.90) RAPID FETESTI-sn oltenita 1-0
etapa9(14.10.90) progresul isaccea-RAPID FETESTI
etapa10(21.10.90) RAPID FETESTI-olimpia slobozia 2-1
etapa11(28.10.90) iscip ulmeni-RAPID FETESTI 2-0
etapa12(04.11.90) RAPID FETESTI-victoria lehliul 2-0
etapa13(11.10.90) RAPID FETESTI-delta tulcea 2-0
etapa14(18.11.90) conpref constanta-RAPID FETESTI 1-0
etapa15(25.11.90) RAPID FETESTI-litoral mangalia 1-1
-RETUR-
etapa16 RAPID FETESTI-unirea urziceni 2-3
etapa17(dunarea calarasi-RAPID FETESTI 5-0
etapa18(RAPID FETESTI-arubium macin 7-0
etapa19 viitorul chirnogi-RAPID FETESTI 0-0
etapa20 RAPID FETESTI-fortuna tulcea
etapa21 portul constanta-RAPID FETESTI 7-0
etapa22 RAPID FETESTI-progresul medgidia 7-0
etapa23 sn oltenita-RAPID FETESTI 2-3
etapa24 RAPID FETESTI-progresul isaccea
etapa25 olimpia slobozia-RAPID FETESTI 1-5
etapa26 RAPID FETESTI-iscip ulmeni 2-2
etapa27(victoria lehliul-RAPID FETESTI 3-1
etapa28(delta tulcea-RAPID FETESTI 3-0
etapa29 RAPID FETESTI-conpref constanta 0-1
etapa30 litoral mangalia-RAPID FETESTI 2-1
linie clasament final
RAPID FETESTI 26 8 5 13 37-54 21p
1991/1992
DIVIZIA C SERIA5 1991/1992
-TUR-
etapa1(31.08.91) RAPID FETESTI-automatica bucuresti 0-1
etapa2(07.09.91) olimpia tandarei-RAPID FETESTI 3-0
etapa3(14.09.91) RAPID FETESTI-calculatorul bucuresti 2-1
etapa4(21.09.91) vointa bucuresti-RAPID FETESTI 3-1
etapa5(28.09.91) RAPID FETESTI-mecos bucuresti 1-1
etapa6(05.10.91) victoria floresti-RAPID FETESTI 7-0
etapa7(12.10.91) RAPID FETESTI-chimia ploiesti 2-0
etapa8(19.10.91) prahova ploiesti-RAPID FETESTI 4-1
etapa9(23.10.91) RAPID FETESTI-unirea urziceni 2-0
etapa10(26.10.91) electrica titu-RAPID FETESTI 7-2
etapa11(02.11.91) RAPID FETESTI-chimia gaiesti 0-1
etapa12(09.11.91) petrolul targoviste-RAPID FETESTI 3-0n
etapa13(16.11.91) RAPID FETESTI-imgb bucuresti 2-1
etapa14(23.11.91) RAPID FETESTI-girueta bucuresti 3-1
etapa15(30.11.91) electrica fieni-RAPID FETESTI 2-1
-RETUR-
etapa16 automatica bucuresti-RAPID FETESTI 2-0
etapa17 RAPID FETESTI-olimpia tandarei
etapa18 calculatorul bucuresti-RAPID FETESTI 3-0n
etapa19 RAPID FETESTI-vointa bucuresti
etapa20 mecos bucuresti-RAPID FETESTI 5-0
etapa21 RAPID FETESTI-victoria floresti 1-2
etapa22 chimia ploiesti-RAPID FETESTI 4-0
etapa23 RAPID FETESTI-electrica titu 0-1
etapa24 unirea urziceni-RAPID FETESTI 6-0
etapa25 RAPID FETESTI-electrica titu 3-5
etapa26 chimia gaiesti-RAPID FETESTI 9-3
etapa27 RAPID FETESTI-petrolul targoviste 2-2
etapa28 imgb bucuresti-RAPID FETESTI 6-1
etapa29 girueta bucuresti-RAPID FETESTI 1-0
etapa30 RAPID FETESTI-electrica fieni 1-2
linie clasament final
15)RAPID FETESTI 28 6 2 20 30-90 14p
-TUR-
etapa1(31.08.91) RAPID FETESTI-automatica bucuresti 0-1
etapa2(07.09.91) olimpia tandarei-RAPID FETESTI 3-0
etapa3(14.09.91) RAPID FETESTI-calculatorul bucuresti 2-1
etapa4(21.09.91) vointa bucuresti-RAPID FETESTI 3-1
etapa5(28.09.91) RAPID FETESTI-mecos bucuresti 1-1
etapa6(05.10.91) victoria floresti-RAPID FETESTI 7-0
etapa7(12.10.91) RAPID FETESTI-chimia ploiesti 2-0
etapa8(19.10.91) prahova ploiesti-RAPID FETESTI 4-1
etapa9(23.10.91) RAPID FETESTI-unirea urziceni 2-0
etapa10(26.10.91) electrica titu-RAPID FETESTI 7-2
etapa11(02.11.91) RAPID FETESTI-chimia gaiesti 0-1
etapa12(09.11.91) petrolul targoviste-RAPID FETESTI 3-0n
etapa13(16.11.91) RAPID FETESTI-imgb bucuresti 2-1
etapa14(23.11.91) RAPID FETESTI-girueta bucuresti 3-1
etapa15(30.11.91) electrica fieni-RAPID FETESTI 2-1
-RETUR-
etapa16 automatica bucuresti-RAPID FETESTI 2-0
etapa17 RAPID FETESTI-olimpia tandarei
etapa18 calculatorul bucuresti-RAPID FETESTI 3-0n
etapa19 RAPID FETESTI-vointa bucuresti
etapa20 mecos bucuresti-RAPID FETESTI 5-0
etapa21 RAPID FETESTI-victoria floresti 1-2
etapa22 chimia ploiesti-RAPID FETESTI 4-0
etapa23 RAPID FETESTI-electrica titu 0-1
etapa24 unirea urziceni-RAPID FETESTI 6-0
etapa25 RAPID FETESTI-electrica titu 3-5
etapa26 chimia gaiesti-RAPID FETESTI 9-3
etapa27 RAPID FETESTI-petrolul targoviste 2-2
etapa28 imgb bucuresti-RAPID FETESTI 6-1
etapa29 girueta bucuresti-RAPID FETESTI 1-0
etapa30 RAPID FETESTI-electrica fieni 1-2
linie clasament final
15)RAPID FETESTI 28 6 2 20 30-90 14p
1992/1993
divizia d ialomita 1992/1993
1993/1994
DIVIzIA B SERIA2 1993/1994
-TUR-
etapa1(15.08.93) RAPID ELCOM FETESTI-minerul filipesti de padure 0-2
etapa2(22.08.93) sportul studentesc agrarian branistea-RAPID ELCOM FETESTI 4-0
etapa3(29.08.93) RAPID ELCOM FETESTI-delta tulcea 1-3
etapa4(01.09.93) glina bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 2-0
etapa5(05.09.93) RAPID FETESTI-prahova ploiesti 1-0
etapa6(12.09.93) victoria giurgiu-RAPID ELCOM FETESTI 4-1
etapa7(19.09.93) RAPID ELCOM FETESTI-sn constanta 1-1
etapa8(26.09.93) petrolul berca-RAPID ELCOM FETESTI 2-1
etapa9(03.10.93) RAPID ELCOM FETESTI-juventus colentina bucuresti 3-1
etapa10(06.10.93) RAPID ELCOM FETESTI-danubiana bucuresti 2-1
etapa11(10.10.93) petrolul ianca-RAPID ELCOM FETESTI 2-0
etapa12(17.10.93) RAPID ELCOM FETESTI-unirea slobozia 5-0
etapa13(24.10.93) viscofil bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 4-0
etapa14(31.10.93) RAPID ELCOM FETESTI-constructorul feroviar bucuresti 3-0
etapa15(07.11.93) astra ploiesti-RAPID ELCOM FETESTI 0-0
etapa16(14.11.93) RAPID ELCOM FETESTI-poiana campina 2-1
etapa17(21.11.93) sportul calarasi-RAPID ELCOM FETESTI 4-2
etapa18(28.11.93) RAPID ELCOM FETESTI-unirea tricolor oltenita 3-0n
etapa19(05.12.93) cimentul medgidia-RAPID ELCOM FETESTI 0-0
-RETUR-
etapa20 minerul filipesti de padure-RAPID ELCOM FETESTI 3-0
etapa21 RAPID FETESTI-sportul agrarian branistea 3-0
etapa22 delta tulcea-RAPID ELCOM FETESTI 0-0
etapa23 RAPID ELCOM FETESTI-glina bucuresti 2-0
etapa24 prahova ploiesti-RAPID ELCOM FETESTI 2-0
etapa25 RAPID ELCOM FETESTI-victoria giurgiu 0-0
etapa26 sn constanta-RAPID ELCOM FETESTI 2-0
etapa27 RAPID ELCOM FETESTI-petrolul berca 0-0
etapa28 juventus colentina bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 1-0
etapa29 danubiana bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 4-1
etapa30 RAPID ELCOM FETESTI-petrolul ianca 2-1
etapa31 unirea slobozia-RAPID ELCOM FETESTI 0-3
etapa32 RAPID ELCOM FETESTI-viscofil bucuresti 2-1
etapa33 constructorul feroviar bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 0-0
etapa34 RAPID ELCOM FETESTI-astra ploiesti 3-0
etapa35 poiana campina-RAPID ELCOM FETESTI 3-0n
etapa36 RAPID ELCOM FETESTI-sportul calarasi 2-1
etapa37 unirea tricolor oltenita-RAPID ELCOM FETESTI 3-0
etapa38 RAPID ELCOM FETESTI-cimentul medgidia 4-2
linie clasament final
13)RAPID ELCOM FETESTI 36 16 4 16 44-53 34p
-TUR-
etapa1(15.08.93) RAPID ELCOM FETESTI-minerul filipesti de padure 0-2
etapa2(22.08.93) sportul studentesc agrarian branistea-RAPID ELCOM FETESTI 4-0
etapa3(29.08.93) RAPID ELCOM FETESTI-delta tulcea 1-3
etapa4(01.09.93) glina bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 2-0
etapa5(05.09.93) RAPID FETESTI-prahova ploiesti 1-0
etapa6(12.09.93) victoria giurgiu-RAPID ELCOM FETESTI 4-1
etapa7(19.09.93) RAPID ELCOM FETESTI-sn constanta 1-1
etapa8(26.09.93) petrolul berca-RAPID ELCOM FETESTI 2-1
etapa9(03.10.93) RAPID ELCOM FETESTI-juventus colentina bucuresti 3-1
etapa10(06.10.93) RAPID ELCOM FETESTI-danubiana bucuresti 2-1
etapa11(10.10.93) petrolul ianca-RAPID ELCOM FETESTI 2-0
etapa12(17.10.93) RAPID ELCOM FETESTI-unirea slobozia 5-0
etapa13(24.10.93) viscofil bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 4-0
etapa14(31.10.93) RAPID ELCOM FETESTI-constructorul feroviar bucuresti 3-0
etapa15(07.11.93) astra ploiesti-RAPID ELCOM FETESTI 0-0
etapa16(14.11.93) RAPID ELCOM FETESTI-poiana campina 2-1
etapa17(21.11.93) sportul calarasi-RAPID ELCOM FETESTI 4-2
etapa18(28.11.93) RAPID ELCOM FETESTI-unirea tricolor oltenita 3-0n
etapa19(05.12.93) cimentul medgidia-RAPID ELCOM FETESTI 0-0
-RETUR-
etapa20 minerul filipesti de padure-RAPID ELCOM FETESTI 3-0
etapa21 RAPID FETESTI-sportul agrarian branistea 3-0
etapa22 delta tulcea-RAPID ELCOM FETESTI 0-0
etapa23 RAPID ELCOM FETESTI-glina bucuresti 2-0
etapa24 prahova ploiesti-RAPID ELCOM FETESTI 2-0
etapa25 RAPID ELCOM FETESTI-victoria giurgiu 0-0
etapa26 sn constanta-RAPID ELCOM FETESTI 2-0
etapa27 RAPID ELCOM FETESTI-petrolul berca 0-0
etapa28 juventus colentina bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 1-0
etapa29 danubiana bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 4-1
etapa30 RAPID ELCOM FETESTI-petrolul ianca 2-1
etapa31 unirea slobozia-RAPID ELCOM FETESTI 0-3
etapa32 RAPID ELCOM FETESTI-viscofil bucuresti 2-1
etapa33 constructorul feroviar bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 0-0
etapa34 RAPID ELCOM FETESTI-astra ploiesti 3-0
etapa35 poiana campina-RAPID ELCOM FETESTI 3-0n
etapa36 RAPID ELCOM FETESTI-sportul calarasi 2-1
etapa37 unirea tricolor oltenita-RAPID ELCOM FETESTI 3-0
etapa38 RAPID ELCOM FETESTI-cimentul medgidia 4-2
linie clasament final
13)RAPID ELCOM FETESTI 36 16 4 16 44-53 34p
1994/1995
DIVIZIA B SERIA2 1994/1995
-TUR-
etapa1(28.08.94) fc targoviste-RAPID ELCOM FETESTI 3-0mv
etapa2(04.09.94) RAPID ELCOM FETESTI-astra ploiesti 0-4
etapa3(11.09.94) cfr constanta-RAPID ELCOM FETESTI 1-0
etapa4(18.09.94) RAPID ELCOM FETESTI-aversa bucuresti 0-1
etapa5(25.09.94) viscofil bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 2-0
etapa6(28.09.94) RAPID ELCOM FETESTI-cimentul fieni 0-1
etapa7(02.10.94) RAPID ELCOM FETESTI-cimentul vointa medgidia 1-4
etapa8(09.10.94) juventus colentina bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 7-2
etapa9(16.10.94) RAPID ELCOM FETESTI-aqvila giurgiu 0-2
etapa10)23.10.94) sportul studentesc agrariana branistea-RAPID ELCOM FETESTI
etapa11(26.10.94) RAPID ELCOM FETESTI-prahova ploiesti
etapa12(30.10.94) sn constanta-RAPID ELCOM FETESTI
etapa13(06.11.94) RAPID ELCOM FETESTI-danubiana bucuresti
etapa14(13.11.94) constructorul feroviar bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI
etapa15(16.11.94) RAPID ELCOM FETESTI-sportul agroconsid calarasi
etapa16(20.11.94) unirea tricolor obor bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI
etapa17(27.11.94) RAPID ELCOM FETESTI-abatorul slobozia
etapa18(04.12.94) petrolul berca-RAPID ELCOM FETESTI
etapa19(11.12.94) RAPID ELCOM FETESTI-petrolul boldesti
20)RAPID ELCOM FETESTI-sa retras dupa etapa9 a campionatului
linie clasament final
20)RAPID FETESTI 9 0 0 9 3-24 0
-TUR-
etapa1(28.08.94) fc targoviste-RAPID ELCOM FETESTI 3-0mv
etapa2(04.09.94) RAPID ELCOM FETESTI-astra ploiesti 0-4
etapa3(11.09.94) cfr constanta-RAPID ELCOM FETESTI 1-0
etapa4(18.09.94) RAPID ELCOM FETESTI-aversa bucuresti 0-1
etapa5(25.09.94) viscofil bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 2-0
etapa6(28.09.94) RAPID ELCOM FETESTI-cimentul fieni 0-1
etapa7(02.10.94) RAPID ELCOM FETESTI-cimentul vointa medgidia 1-4
etapa8(09.10.94) juventus colentina bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI 7-2
etapa9(16.10.94) RAPID ELCOM FETESTI-aqvila giurgiu 0-2
etapa10)23.10.94) sportul studentesc agrariana branistea-RAPID ELCOM FETESTI
etapa11(26.10.94) RAPID ELCOM FETESTI-prahova ploiesti
etapa12(30.10.94) sn constanta-RAPID ELCOM FETESTI
etapa13(06.11.94) RAPID ELCOM FETESTI-danubiana bucuresti
etapa14(13.11.94) constructorul feroviar bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI
etapa15(16.11.94) RAPID ELCOM FETESTI-sportul agroconsid calarasi
etapa16(20.11.94) unirea tricolor obor bucuresti-RAPID ELCOM FETESTI
etapa17(27.11.94) RAPID ELCOM FETESTI-abatorul slobozia
etapa18(04.12.94) petrolul berca-RAPID ELCOM FETESTI
etapa19(11.12.94) RAPID ELCOM FETESTI-petrolul boldesti
20)RAPID ELCOM FETESTI-sa retras dupa etapa9 a campionatului
linie clasament final
20)RAPID FETESTI 9 0 0 9 3-24 0
1995/1996
1996/1997
Clubul de fotbal este preluat de catre Munteanu Marius care devine astfel si principalul sponsor cu ajutorul firmei lui SC TEBA COM Fetesti.
1997/1998
1998/1999
1999/2000
2000/2001
2001/2002
DIVIZIA D IALOMITA 2001/2002
-TUR-
etapa1(24.08.01) diana scanteia-RAPID FETESTI 1-0
etapa2(01.09.01) RAPID FETESTI-partener cazanesti 1-0
etapa3(08.09.01) agronomia bucu-RAPID FETESTI 1-1
etapa4(12.09.01) RAPID FETESTI-victoria amara 2-1
etapa5(15.09.01) spartacus iazu-RAPID FETESTI 1-1
etapa6(22.09.01) RAPID FETESTI-victoria tandarei 3-0
etapa7(29.09.03) progresiv perieti-RAPID FETESTI 2-5
etapa8(06.10.01) RAPID FETESTI-recolta saveni 6-0
etpa9(10.10.01) recolta gheorghe doja-RAPID FETESTI 1-2
etapa10(13.10.01) unirea garbovi-RAPID FETESTI 0-2
etapa11(20.10.01) RAPID FETESTI-andrias andrasesti 6-1
etapa12(27.10.01) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 2-3
etapa13(04.11.01) RAPID FETESTI-unirea ion roata 9-1
etapa14(07.11.01) ceres smirna-RAPID FETESTI 2-2
etapa15(11.11.01) RAPID FETESTI-lactilrom munteni buzau 1-0
-RETUR-
etapa16(18.11.01) RAPID FETESTI-diana scanteia 1-1
etapa17(25.11.01) partener cazanesti-RAPID FETESTI 2-2
etapa18(23.03.02) RAPID FETESTI-agronomia bucu 4-1
etapa19(27.03.02) victoria amara-RAPID FETESTI 0-3
etapa20(30.03.02) RAPID FETESTI-spartacus iazu 9-0
etapa21(06.04.02) victoria tandarei-RAPID FETESTI 1-0
etapa22(13.04.02) RAPID FETESTI-progresiv perieti 3-0mv
etapa23(20.04.02) recolta saveni-RAPID FETESTI 1-3
etapa24(24.04.02) RAPID FETESTI-recolta gheorghe doja 3-0mv
etapa25(27.04.02) RAPID FETESTI-unirea garbovi 3-0mv
etapa26(04.05.02) andrias andrasesti-RAPID FETESTI 2-5
etapa27(11.05.02) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 7-2
etapa28(18.05.02) unirea ion roata-RAPID FETESTI 0-1
etapa29(22.05.02) RAPID FETESTI-ceres smirna 10-0
etapa30(25.05.02) lactilrom munteni buzau-RAPID FETESTI 2-1
linie clasament final
1)as rapid fetesti
baraj promovare liga3(strejnic-01.06.02)
RAPID FETESTI-turistul pietroasele hales(bz) 1-4
-TUR-
etapa1(24.08.01) diana scanteia-RAPID FETESTI 1-0
etapa2(01.09.01) RAPID FETESTI-partener cazanesti 1-0
etapa3(08.09.01) agronomia bucu-RAPID FETESTI 1-1
etapa4(12.09.01) RAPID FETESTI-victoria amara 2-1
etapa5(15.09.01) spartacus iazu-RAPID FETESTI 1-1
etapa6(22.09.01) RAPID FETESTI-victoria tandarei 3-0
etapa7(29.09.03) progresiv perieti-RAPID FETESTI 2-5
etapa8(06.10.01) RAPID FETESTI-recolta saveni 6-0
etpa9(10.10.01) recolta gheorghe doja-RAPID FETESTI 1-2
etapa10(13.10.01) unirea garbovi-RAPID FETESTI 0-2
etapa11(20.10.01) RAPID FETESTI-andrias andrasesti 6-1
etapa12(27.10.01) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 2-3
etapa13(04.11.01) RAPID FETESTI-unirea ion roata 9-1
etapa14(07.11.01) ceres smirna-RAPID FETESTI 2-2
etapa15(11.11.01) RAPID FETESTI-lactilrom munteni buzau 1-0
-RETUR-
etapa16(18.11.01) RAPID FETESTI-diana scanteia 1-1
etapa17(25.11.01) partener cazanesti-RAPID FETESTI 2-2
etapa18(23.03.02) RAPID FETESTI-agronomia bucu 4-1
etapa19(27.03.02) victoria amara-RAPID FETESTI 0-3
etapa20(30.03.02) RAPID FETESTI-spartacus iazu 9-0
etapa21(06.04.02) victoria tandarei-RAPID FETESTI 1-0
etapa22(13.04.02) RAPID FETESTI-progresiv perieti 3-0mv
etapa23(20.04.02) recolta saveni-RAPID FETESTI 1-3
etapa24(24.04.02) RAPID FETESTI-recolta gheorghe doja 3-0mv
etapa25(27.04.02) RAPID FETESTI-unirea garbovi 3-0mv
etapa26(04.05.02) andrias andrasesti-RAPID FETESTI 2-5
etapa27(11.05.02) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 7-2
etapa28(18.05.02) unirea ion roata-RAPID FETESTI 0-1
etapa29(22.05.02) RAPID FETESTI-ceres smirna 10-0
etapa30(25.05.02) lactilrom munteni buzau-RAPID FETESTI 2-1
linie clasament final
1)as rapid fetesti
baraj promovare liga3(strejnic-01.06.02)
RAPID FETESTI-turistul pietroasele hales(bz) 1-4
2002/2003
DIVIZIA D IALOMITA 2002/2003
-TUR-
etapa1(31.08.02) lactilrom munteni buzau-RAPID FETESTI 0-0
etapa2(06.09.02) RAPID FETESTI-unirea ion roata 6-1
etapa3(13.09.02) avantul dridul-RAPID FETESTI 2-2
etapa4(18.09.02) RAPID FETESTI-andrias andrasesti 4-0
etapa5(20.09.02) recolta gheorghe doja-RAPID FETESTI 1-1
etapa6(27.09.02) RAPID FETESTI-agricultorul sfantul gheorghe 4-0
etapa7(05.10.02) diana scanteia-RAPID FETESTI 1-0
etapa8(09.10.02) RAPID FETESTI-as cazanesti 2-0
etapa9(12.10.02) victoria tandarei-RAPID FETESTI 1-0
etapa10(19.10.02) spartacus iazu-RAPID FETESTI 1-2
etapa11(23.10.02) RAPID FETESTI-agronomia bucu 5-2
etapa12(26.10.02) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 1-0
etapa13(02.11.02) RAPID FETESTI-victoria amara 4-2
etapa14(09.11.02) RAPID FETESTI-recolta saveni 8-0
etapa15(16.11.02) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 2-1
etapa16(23.11.02) RAPID FETESTI-ceres smirna 7-1
etapa17(27.11.02) avantul reviga-RAPID FETESTI 0-3mv
-RETUR-
ETAPA18(22.03.03) RAPID FETESTI-lactilrom munteni buzau 2-1
etapa19(29.03.03) unirea ion roata-RAPID FETESTI 1-2
etapa20(05.04.03) RAPID FETESTI-avantul dridul 4-1
etapa21(12.04.03) andrias andrasesti-RAPID FETESTI 2-2
etapa22(16.04.03) RAPID FETESTI-recolta gheorghe doja 6-0
etapa23(19.04.03) agricultorul sfantul gheorghe-RAPID FETESTI 2-4
etapa24(26.04.03) RAPID FETESTI-diana scanteia 0-0
etapa25(01.05.03) as cazanesti-RAPID FETESTI 0-1
etapa26(03.05.03) RAPID FETESTI-victoria tandarei 1-0
etapa27(10.05.03) RAPID FETESTI-spartacus iazu 5-0
etapa28(17.05.03) agronomia bucu-RAPID FETESTI 0-3mv
etapa29(21.05.03) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 0-1
etapa30(24.05.03) victoria amara-RAPID FETESTI 0-0
etapa31(31.05.03) RAPID FETESTI-vointa reviga 3-0mv
etapa32(07.06.03) recolta saveni-RAPID FETESTI 0-3mv
etapa33(14.06.03) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 0-0
etapa34(21.06.03) ceres smirna-RAPID FETESTI 0-2
linie clasament final
2)as rapid fetesti
-TUR-
etapa1(31.08.02) lactilrom munteni buzau-RAPID FETESTI 0-0
etapa2(06.09.02) RAPID FETESTI-unirea ion roata 6-1
etapa3(13.09.02) avantul dridul-RAPID FETESTI 2-2
etapa4(18.09.02) RAPID FETESTI-andrias andrasesti 4-0
etapa5(20.09.02) recolta gheorghe doja-RAPID FETESTI 1-1
etapa6(27.09.02) RAPID FETESTI-agricultorul sfantul gheorghe 4-0
etapa7(05.10.02) diana scanteia-RAPID FETESTI 1-0
etapa8(09.10.02) RAPID FETESTI-as cazanesti 2-0
etapa9(12.10.02) victoria tandarei-RAPID FETESTI 1-0
etapa10(19.10.02) spartacus iazu-RAPID FETESTI 1-2
etapa11(23.10.02) RAPID FETESTI-agronomia bucu 5-2
etapa12(26.10.02) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 1-0
etapa13(02.11.02) RAPID FETESTI-victoria amara 4-2
etapa14(09.11.02) RAPID FETESTI-recolta saveni 8-0
etapa15(16.11.02) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 2-1
etapa16(23.11.02) RAPID FETESTI-ceres smirna 7-1
etapa17(27.11.02) avantul reviga-RAPID FETESTI 0-3mv
-RETUR-
ETAPA18(22.03.03) RAPID FETESTI-lactilrom munteni buzau 2-1
etapa19(29.03.03) unirea ion roata-RAPID FETESTI 1-2
etapa20(05.04.03) RAPID FETESTI-avantul dridul 4-1
etapa21(12.04.03) andrias andrasesti-RAPID FETESTI 2-2
etapa22(16.04.03) RAPID FETESTI-recolta gheorghe doja 6-0
etapa23(19.04.03) agricultorul sfantul gheorghe-RAPID FETESTI 2-4
etapa24(26.04.03) RAPID FETESTI-diana scanteia 0-0
etapa25(01.05.03) as cazanesti-RAPID FETESTI 0-1
etapa26(03.05.03) RAPID FETESTI-victoria tandarei 1-0
etapa27(10.05.03) RAPID FETESTI-spartacus iazu 5-0
etapa28(17.05.03) agronomia bucu-RAPID FETESTI 0-3mv
etapa29(21.05.03) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 0-1
etapa30(24.05.03) victoria amara-RAPID FETESTI 0-0
etapa31(31.05.03) RAPID FETESTI-vointa reviga 3-0mv
etapa32(07.06.03) recolta saveni-RAPID FETESTI 0-3mv
etapa33(14.06.03) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 0-0
etapa34(21.06.03) ceres smirna-RAPID FETESTI 0-2
linie clasament final
2)as rapid fetesti
2003/2004
DIVIZIA D IALOMITA 2003/2004
-TUR-
etapa1(23.08.03) andrias andrasesti-RAPID FETESTI 0-3
etapa2(30.08.03) RAPID FETESTI-colina colilia 6-0
etapa3(06.09.03) victoria tandarei-RAPID FETESTI 1-0
etapa4(13.09.03) RAPID FETESTI-ceres smirna 3-0
etapa5(20.09.03) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 2-1
etapa6(27.09.03) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 2-1
etapa7(04.10.03) RAPID FETESTI-victoria amara 1-3
etapa8(11.10.03) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 3-0
etapa9(18.10.03) RAPID FETESTI-as cazanesti 1-4
etapa10(25.10.03) agricultorul sfantul gheorghe-RAPID FETESTI 2-3
etapa11(01.11.03) RAPID FETESTI-fulgerul fierbinti 3-0
etapa12(08.11.03) fc dridul-RAPID FETESTI 6-3
etapa13(15.11.03) RAPID FETESTI-unirea ion roata 6-1
-RETUR-
etapa14(13.03.04) RAPID FETESTI-andrias andrasesti 1-0
etapa15(20.03.04) colina colilia-RAPID FETESTI 1-3
etapa16(27.03.04) RAPID FETESTI-victoria tandarei 2-1
etapa17(03.04.04) ceres smirna-RAPID FETESTI 0-3
etapa18(10.04.04) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 2-0
etapa19(17.04.04) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 0-0
etapa20(24.04.04) victoria amara-RAPID FETESTI 2-0
etapa21(01.05.04) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 3-2
etapa22(08.05.04) partener cazanesti-RAPID FETESTI 2-1
etapa23(15.05.04) RAPID FETESTI-agricultorul sfantul gheorghe 6-0
etapa24(22.05.04) fulgerul fierbinti-RAPID FETESTI 2-3
etapa25(29.05.04) RAPID FETESTI-fc dridul 2-1
etapa26(05.06.04) unirea ion roata-RAPID FETESTI 0-0
-TUR-
etapa1(23.08.03) andrias andrasesti-RAPID FETESTI 0-3
etapa2(30.08.03) RAPID FETESTI-colina colilia 6-0
etapa3(06.09.03) victoria tandarei-RAPID FETESTI 1-0
etapa4(13.09.03) RAPID FETESTI-ceres smirna 3-0
etapa5(20.09.03) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 2-1
etapa6(27.09.03) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 2-1
etapa7(04.10.03) RAPID FETESTI-victoria amara 1-3
etapa8(11.10.03) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 3-0
etapa9(18.10.03) RAPID FETESTI-as cazanesti 1-4
etapa10(25.10.03) agricultorul sfantul gheorghe-RAPID FETESTI 2-3
etapa11(01.11.03) RAPID FETESTI-fulgerul fierbinti 3-0
etapa12(08.11.03) fc dridul-RAPID FETESTI 6-3
etapa13(15.11.03) RAPID FETESTI-unirea ion roata 6-1
-RETUR-
etapa14(13.03.04) RAPID FETESTI-andrias andrasesti 1-0
etapa15(20.03.04) colina colilia-RAPID FETESTI 1-3
etapa16(27.03.04) RAPID FETESTI-victoria tandarei 2-1
etapa17(03.04.04) ceres smirna-RAPID FETESTI 0-3
etapa18(10.04.04) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 2-0
etapa19(17.04.04) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 0-0
etapa20(24.04.04) victoria amara-RAPID FETESTI 2-0
etapa21(01.05.04) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 3-2
etapa22(08.05.04) partener cazanesti-RAPID FETESTI 2-1
etapa23(15.05.04) RAPID FETESTI-agricultorul sfantul gheorghe 6-0
etapa24(22.05.04) fulgerul fierbinti-RAPID FETESTI 2-3
etapa25(29.05.04) RAPID FETESTI-fc dridul 2-1
etapa26(05.06.04) unirea ion roata-RAPID FETESTI 0-0
2004/2005
DIVIZIA D IALOMITA 2004/2005
-TUR-
etapa1(21.08.04) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 4-0
etapa2(28.08.04) victoria tandarei-RAPID FETESTI 3-0
etapa3(03.09.04) RAPID FETESTI-colilna colilia 3-0n
etapa4(10.09.04) ceres smirna-RAPID FETESTI 2-6
etapa5(17.09.04) RAPID FETESTI-victoria amara 5-1
etapa6(24.09.05) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 0-1
etapa7(02.10.04) RAPID FETESTI-viitorul moldoveni 4-0
etapa8(09.10.04) unirea ion roata-RAPID FETESTI 2-0
etapa9(16.10.04) RAPID FETESTI-juventus boranesti 5-2
etapa10(23.10.04) recolta gheorghe doja-RAPID FETESTI 0-1
etapa11(30.10.04) RAPID FETESTI-avantul facaieni 3-1
etapa12(06.11.04) partener cazanesti-RAPID FETESTI 3-2
etapa13(13.11.04) RAPID FETESTI-fulgerul fierbinti 2-0
etapa14(20.11.04) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 0-2
etapa15(27.11.04) unirea2004 slobozia-RAPID FETESTI 1-0
etapa16(01.12.04) RAPID FETESTI-fc dridul 3-0n
etapa17(04.12.04) progresul sfantul gheorghe-RAPID FETESTI 3-2
-RETUR-
etapa18(12.03.05) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 0-3
etapa19(19.03.05) RAPID FETESTI-victoria tandarei 6-1
etapa20(26.03.05) colina colilia-RAPID FETESTI 1-3
etapa21(02.04.05) RAPID FETESTI-ceres smirna 4-1
etapa22(09.04.05) victoria amara-RAPID FETESTI 0-3
etapa23(13.04.05) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 5-1
etapa24(16.04.05) viitorul moldoveni-RAPID FETESTI 1-0
etapa25(23.04.05) RAPID FETESTI-unirea ion roata 13-1
etapa26(30.04.05) juventus boranesti-RAPID FETESTI 1-1
etapa27(04.05.05) RAPID FETESTI-recolta gheorghe doja 1-0
etapa28(07.05.05) avantul facaieni-RAPID FETESTI 0-0
etapa29(14.05.05) RAPID FETESTI-partener cazanesti 1-0
etapa30(21.05.05) fulgerul fierbinti-RAPID FETESTI 2-1
etapa31(28.05.05) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 4-1
etapa32(01.06.05) RAPID FETESTI-unirea2004 slobozia 1-1
etapa33(04.06.11) fc dridul-RAPID FETESTI 0-3mv
etapa34(10.06.05) RAPID FETESTI-progresul sfantul gheorghe 4-4
linie clasament final
4)as rapid fetesti
-TUR-
etapa1(21.08.04) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 4-0
etapa2(28.08.04) victoria tandarei-RAPID FETESTI 3-0
etapa3(03.09.04) RAPID FETESTI-colilna colilia 3-0n
etapa4(10.09.04) ceres smirna-RAPID FETESTI 2-6
etapa5(17.09.04) RAPID FETESTI-victoria amara 5-1
etapa6(24.09.05) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 0-1
etapa7(02.10.04) RAPID FETESTI-viitorul moldoveni 4-0
etapa8(09.10.04) unirea ion roata-RAPID FETESTI 2-0
etapa9(16.10.04) RAPID FETESTI-juventus boranesti 5-2
etapa10(23.10.04) recolta gheorghe doja-RAPID FETESTI 0-1
etapa11(30.10.04) RAPID FETESTI-avantul facaieni 3-1
etapa12(06.11.04) partener cazanesti-RAPID FETESTI 3-2
etapa13(13.11.04) RAPID FETESTI-fulgerul fierbinti 2-0
etapa14(20.11.04) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 0-2
etapa15(27.11.04) unirea2004 slobozia-RAPID FETESTI 1-0
etapa16(01.12.04) RAPID FETESTI-fc dridul 3-0n
etapa17(04.12.04) progresul sfantul gheorghe-RAPID FETESTI 3-2
-RETUR-
etapa18(12.03.05) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 0-3
etapa19(19.03.05) RAPID FETESTI-victoria tandarei 6-1
etapa20(26.03.05) colina colilia-RAPID FETESTI 1-3
etapa21(02.04.05) RAPID FETESTI-ceres smirna 4-1
etapa22(09.04.05) victoria amara-RAPID FETESTI 0-3
etapa23(13.04.05) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 5-1
etapa24(16.04.05) viitorul moldoveni-RAPID FETESTI 1-0
etapa25(23.04.05) RAPID FETESTI-unirea ion roata 13-1
etapa26(30.04.05) juventus boranesti-RAPID FETESTI 1-1
etapa27(04.05.05) RAPID FETESTI-recolta gheorghe doja 1-0
etapa28(07.05.05) avantul facaieni-RAPID FETESTI 0-0
etapa29(14.05.05) RAPID FETESTI-partener cazanesti 1-0
etapa30(21.05.05) fulgerul fierbinti-RAPID FETESTI 2-1
etapa31(28.05.05) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 4-1
etapa32(01.06.05) RAPID FETESTI-unirea2004 slobozia 1-1
etapa33(04.06.11) fc dridul-RAPID FETESTI 0-3mv
etapa34(10.06.05) RAPID FETESTI-progresul sfantul gheorghe 4-4
linie clasament final
4)as rapid fetesti
2005/2006
divizia d ialomita 2005/2006
rezultate:
-TUR-
etapa1(20.08.05) RAPID FETESTI-viitorul moldoveni 6-1
etapa2(07.08.05) recolta boranesti-RAPID FETESTI 1-0
etapa3(03.09.05) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 0-0
etapa4(10.09.05) avantul facaieni-RAPID FETESTI 3-3
etapa5(17.09.05) RAPID FETESTI-recolta gheorghe doja 3-0neprezentare
etapa6(05.10.05) victoria amara-RAPID FETESTI 1-1
etapa7(01.10.05) RAPID FETESTI-ceres smirna 3-0
etapa8(08.10.05) fc traian-RAPID FETESTI 4-1
etapa9(15.10.05)recolta barcanesti-RAPID FETESTI 0-2
etapa10(22.10.005 agronomia bucu-RAPID FETESTI 0-2
etapa11(29.10.05) RAPID FETESTI-spartacus iazu 2-0
etapa12(05.11.05) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 0-1
etapa13(12.11.05) RAPID FETESTI-unirea ion roata 1-0
etapa14(19.11.05) victoria tandarei-RAPID FETESTI 2-0
etapa15(26.11.05) RAPID FETESTI-progresul sfantul gheorghe 9-1
-RETUR-
etapa16(11.03.06) viitorul moldoveni-RAPID FETESTI 0-1
etapa17(18.03.06) RAPID FETESTI-juventus boranesti 3-1
etapa18(25.03.06) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 3-1
etapa19(01.04.06) RAPID FETESTI-avantul facaieni 1-2
etapa20(08.04.06) recolta gheorghe doja-RAPID FETESTI 0-3mv
etapa21(15.04.06) RAPID FETESTI-victoria amara 4-0
etapa22(22.04.06) ceres smirna-RAPID FETESTI 2-1
etapa23(29.04.06) RAPID FETESTI-fc traian 3-1
etapa24(03.05.06) recolta barcanesti-RAPID FETESTI 0-4
etapa25(06.05.06) RAPID FETESTI-agronomia bucu 2-0
etapa26(13.05.06) spartacus iazu-RAPID FETESTI 0-3mv
etapa27(20.05.06) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 1-0
etapa28(27.05.06) unirea ion roata-RAPID FETESTI 0-0
etapa29(03.06.06) RAPID FETESTI-victoria tandarei 3-0
etapa30(10.06.06) progresul sfantul gheorghe-RAPID FETESTI 1-4
linie clasament final
3)as rapid fetesti
rezultate:
-TUR-
etapa1(20.08.05) RAPID FETESTI-viitorul moldoveni 6-1
etapa2(07.08.05) recolta boranesti-RAPID FETESTI 1-0
etapa3(03.09.05) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 0-0
etapa4(10.09.05) avantul facaieni-RAPID FETESTI 3-3
etapa5(17.09.05) RAPID FETESTI-recolta gheorghe doja 3-0neprezentare
etapa6(05.10.05) victoria amara-RAPID FETESTI 1-1
etapa7(01.10.05) RAPID FETESTI-ceres smirna 3-0
etapa8(08.10.05) fc traian-RAPID FETESTI 4-1
etapa9(15.10.05)recolta barcanesti-RAPID FETESTI 0-2
etapa10(22.10.005 agronomia bucu-RAPID FETESTI 0-2
etapa11(29.10.05) RAPID FETESTI-spartacus iazu 2-0
etapa12(05.11.05) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 0-1
etapa13(12.11.05) RAPID FETESTI-unirea ion roata 1-0
etapa14(19.11.05) victoria tandarei-RAPID FETESTI 2-0
etapa15(26.11.05) RAPID FETESTI-progresul sfantul gheorghe 9-1
-RETUR-
etapa16(11.03.06) viitorul moldoveni-RAPID FETESTI 0-1
etapa17(18.03.06) RAPID FETESTI-juventus boranesti 3-1
etapa18(25.03.06) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 3-1
etapa19(01.04.06) RAPID FETESTI-avantul facaieni 1-2
etapa20(08.04.06) recolta gheorghe doja-RAPID FETESTI 0-3mv
etapa21(15.04.06) RAPID FETESTI-victoria amara 4-0
etapa22(22.04.06) ceres smirna-RAPID FETESTI 2-1
etapa23(29.04.06) RAPID FETESTI-fc traian 3-1
etapa24(03.05.06) recolta barcanesti-RAPID FETESTI 0-4
etapa25(06.05.06) RAPID FETESTI-agronomia bucu 2-0
etapa26(13.05.06) spartacus iazu-RAPID FETESTI 0-3mv
etapa27(20.05.06) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 1-0
etapa28(27.05.06) unirea ion roata-RAPID FETESTI 0-0
etapa29(03.06.06) RAPID FETESTI-victoria tandarei 3-0
etapa30(10.06.06) progresul sfantul gheorghe-RAPID FETESTI 1-4
linie clasament final
3)as rapid fetesti
2006/2007
liga4 ialomita 2006/2007
-TUR-
etapa1(12.08.06) inter stelnica-RAPID FETESTI 2-3
etapa2(19.08.06) RAPID FETESTI-ceres smirna 5-1
etapa3(26.08.06) partener cazanesti-RAPID FETESTI 0-0
etapa4(02.09.06) RAPID FETESTI-ambianta jilavele 9-2
etapa5(09.09.06) fc traian-RAPID FETESTI 1-1
etapa6(16.09.06) RAPID FETESTI-viitorul moldoveni 11-0
etapa7(23.09.06) viticola fetesti-RAPID FETESTI 0-3
etapa8(30.09.06) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 1-0
etapa9(07.10.06) victoria amara-RAPID FETESTI 1-1
etapa10(14.10.06) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 3-2
etapa11(21.10.06) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 3-2
etapa12(28.10.06) RAPID FETESTI-unirea ion roata 5-1
etapa13(04.11.06) avantul facaieni-RAPID FETESTI 2-3
etapa14(11.11.06) RAPID FETESTI-victoria tandarei 3-2
etapa15(18.11.06) juventus boranesti-RAPID FETESTI 0-3
etapa16(25.11.06) recolta barcanesti-RAPID FETESTI 1-1
etapa17(03.12.06) RAPID FETESTI-vointa reviga 11-1
-RETUR-
etapa18(10.12.06) RAPID FETESTI-inter stelnica 2-0
etapa19(17.12.06) ceres smirna-RAPID FETESTI 1-0
etapa20(17.03.07)RAPID FETESTI-partener cazanesti 1-0
etapa21(24.03.07) ambianta jilavele-RAPID FETESTI 1-1
etapa22(31.03.07) RAPID FETESTI-fc traian 8-1
etapa23(07.04.07) viitorul moldoveni-RAPID FETESTI 0-2
etapa24(11.04.07) RAPID FETESTI-viticola fetesti 1-1
etapa25(14.04.07) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 0-1
etapa26(21.04.07) RAPID FETESTI-victoria amara 1-0
etapa27(28.04.07) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 1-0
etapa28(02.05.07)RAPID FETESTI-abatorul slobozia 0-0
etapa29(05.05.07) unirea ion roata-RAPID FETESTI 0-0
etapa30(RAPID FETESTI-avantul facaieni 2-1
etapa31(19.05.07) victoria tandarei-RAPID FETESTI 2-0
etapa32(26.05.07) RAPID FETESTI-juventus boranesti 0-0
etapa33(02.06.07) RAPID FETESTI-recolta barcanesti 3-1
etapa34(09.06.07) vointa reviga-RAPID FETESTI 1-5
linie clasament final
2)as rapid fetesti
-TUR-
etapa1(12.08.06) inter stelnica-RAPID FETESTI 2-3
etapa2(19.08.06) RAPID FETESTI-ceres smirna 5-1
etapa3(26.08.06) partener cazanesti-RAPID FETESTI 0-0
etapa4(02.09.06) RAPID FETESTI-ambianta jilavele 9-2
etapa5(09.09.06) fc traian-RAPID FETESTI 1-1
etapa6(16.09.06) RAPID FETESTI-viitorul moldoveni 11-0
etapa7(23.09.06) viticola fetesti-RAPID FETESTI 0-3
etapa8(30.09.06) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 1-0
etapa9(07.10.06) victoria amara-RAPID FETESTI 1-1
etapa10(14.10.06) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 3-2
etapa11(21.10.06) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 3-2
etapa12(28.10.06) RAPID FETESTI-unirea ion roata 5-1
etapa13(04.11.06) avantul facaieni-RAPID FETESTI 2-3
etapa14(11.11.06) RAPID FETESTI-victoria tandarei 3-2
etapa15(18.11.06) juventus boranesti-RAPID FETESTI 0-3
etapa16(25.11.06) recolta barcanesti-RAPID FETESTI 1-1
etapa17(03.12.06) RAPID FETESTI-vointa reviga 11-1
-RETUR-
etapa18(10.12.06) RAPID FETESTI-inter stelnica 2-0
etapa19(17.12.06) ceres smirna-RAPID FETESTI 1-0
etapa20(17.03.07)RAPID FETESTI-partener cazanesti 1-0
etapa21(24.03.07) ambianta jilavele-RAPID FETESTI 1-1
etapa22(31.03.07) RAPID FETESTI-fc traian 8-1
etapa23(07.04.07) viitorul moldoveni-RAPID FETESTI 0-2
etapa24(11.04.07) RAPID FETESTI-viticola fetesti 1-1
etapa25(14.04.07) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 0-1
etapa26(21.04.07) RAPID FETESTI-victoria amara 1-0
etapa27(28.04.07) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 1-0
etapa28(02.05.07)RAPID FETESTI-abatorul slobozia 0-0
etapa29(05.05.07) unirea ion roata-RAPID FETESTI 0-0
etapa30(RAPID FETESTI-avantul facaieni 2-1
etapa31(19.05.07) victoria tandarei-RAPID FETESTI 2-0
etapa32(26.05.07) RAPID FETESTI-juventus boranesti 0-0
etapa33(02.06.07) RAPID FETESTI-recolta barcanesti 3-1
etapa34(09.06.07) vointa reviga-RAPID FETESTI 1-5
linie clasament final
2)as rapid fetesti
2007/2008
LIGA4 IALOMITA 2007/2008
-TUR-
etapa1(25.08.07) unirea ion roata-RAPID FETESTI 1-2
etapa2(01.09.07) RAPID FETESTI-victoria amara 2-0
etapa3(05.09.07) viticola fetesti-RAPID FETESTI 0-0
etapa4(08.09.07) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 8-0
etapa5(15.09.07) fc traian-RAPID FETESTI 1-2
etapa6(19.09.07) RAPID FETESTI-victoria bordusani 1-0
etapa7(22.09.07) victoria tandarei-RAPID FETESTI 1-1
etapa8(29.09.07) RAPID FETESTI-ambianta jilavele 1-0
etapa9(06.10.07) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 4-2
etapa10(13.10.07) vointa maia-RAPID FETESTI 1-5
etapa11(20.10.07) RAPID FETESTI-juventus boranesti 2-1
etapa12(27.10.07) avantul facaieni-RAPID FETESTI 3-1
etapa13(03.11.07) RAPID FETESTI-vointa reviga 2-0
etapa14(10.11.07) spicul colilia-RAPID FETESTI 2-1
etapa15(17.11.07) RAPID FETESTI-baraganul ciulnita 3-1
etapa16(24.11.07) abatorul2 slobozia-RAPID FETESTI 0-1
etapa17(01.12.07) RAPID FETESTI-recolta barcanesti 5-1
-RETUR-
etapa18(08.12.07) RAPID FETESTI-unirea ion roata 5-2
etapa19(15.12.07) victoria amara-RAPID FETESTI 3-2
etapa20(08.03.08) RAPID FETESTI-viticola fetesti 3-2
etapa21(15.03.08) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 1-2
etapa22(22.03.08) RAPID FETESTI-fc traian 6-0
etapa23(29.03.08) victoria bordusani-RAPID FETESTI 2-1
etapa24(05.04.08) RAPID FETESTI-victoria tandarei 1-0
etapa25(12.04.08) ambianta jilavele-RAPID FETESTI 1-3
etapa26(16.04.08)RAPID FETESTIrecolta gheorghe lazar 1-0
etapa27(19.04.08) RAPID FETESTI-vointa maia 4-1
etapa28(26.04.08) juventus boranesti-RAPID FETESTI 0-1
etapa29(01.05.08) RAPID FETESTI-avantul facaieni 1-2
etapa30(03.05.08) vointa reviga-RAPID FETESTI 2-0
etapa31(10.05.08) RAPID FETESTI-spicul colilia 2-0
etapa32(17.05.08) baraganul ciulnita-RAPID FETESTI 1-8
etapa33(21.05.08) RAPID FETESTI-abatorul2 slobozia 3-1
etapa34(24.05.08) recolta barcanesti-RAPID FETESTI 2-2
linie clasament final
3)as rapid fetesti
-TUR-
etapa1(25.08.07) unirea ion roata-RAPID FETESTI 1-2
etapa2(01.09.07) RAPID FETESTI-victoria amara 2-0
etapa3(05.09.07) viticola fetesti-RAPID FETESTI 0-0
etapa4(08.09.07) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 8-0
etapa5(15.09.07) fc traian-RAPID FETESTI 1-2
etapa6(19.09.07) RAPID FETESTI-victoria bordusani 1-0
etapa7(22.09.07) victoria tandarei-RAPID FETESTI 1-1
etapa8(29.09.07) RAPID FETESTI-ambianta jilavele 1-0
etapa9(06.10.07) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 4-2
etapa10(13.10.07) vointa maia-RAPID FETESTI 1-5
etapa11(20.10.07) RAPID FETESTI-juventus boranesti 2-1
etapa12(27.10.07) avantul facaieni-RAPID FETESTI 3-1
etapa13(03.11.07) RAPID FETESTI-vointa reviga 2-0
etapa14(10.11.07) spicul colilia-RAPID FETESTI 2-1
etapa15(17.11.07) RAPID FETESTI-baraganul ciulnita 3-1
etapa16(24.11.07) abatorul2 slobozia-RAPID FETESTI 0-1
etapa17(01.12.07) RAPID FETESTI-recolta barcanesti 5-1
-RETUR-
etapa18(08.12.07) RAPID FETESTI-unirea ion roata 5-2
etapa19(15.12.07) victoria amara-RAPID FETESTI 3-2
etapa20(08.03.08) RAPID FETESTI-viticola fetesti 3-2
etapa21(15.03.08) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 1-2
etapa22(22.03.08) RAPID FETESTI-fc traian 6-0
etapa23(29.03.08) victoria bordusani-RAPID FETESTI 2-1
etapa24(05.04.08) RAPID FETESTI-victoria tandarei 1-0
etapa25(12.04.08) ambianta jilavele-RAPID FETESTI 1-3
etapa26(16.04.08)RAPID FETESTIrecolta gheorghe lazar 1-0
etapa27(19.04.08) RAPID FETESTI-vointa maia 4-1
etapa28(26.04.08) juventus boranesti-RAPID FETESTI 0-1
etapa29(01.05.08) RAPID FETESTI-avantul facaieni 1-2
etapa30(03.05.08) vointa reviga-RAPID FETESTI 2-0
etapa31(10.05.08) RAPID FETESTI-spicul colilia 2-0
etapa32(17.05.08) baraganul ciulnita-RAPID FETESTI 1-8
etapa33(21.05.08) RAPID FETESTI-abatorul2 slobozia 3-1
etapa34(24.05.08) recolta barcanesti-RAPID FETESTI 2-2
linie clasament final
3)as rapid fetesti
2008/2009
liga4 ialomita 2008/2009
-TUR-
erapa1(16.08.08) viitorul platonesti-RAPID FETESTI 1-2
etapa2(23.08.08) RAPID FETESTI-unirea ion roata 1-2
etapa3(27.08.08) vointa reviga-RAPID FETESTI 1-2
etapa4(30.08.08) RAPID FETESTI-victoria bordusani 4-1
etapa5(05.09.08) players slobozia-RAPID FETESTI 2-2
etapa6(12.09.08) RAPID FETESTI-olimpia brazii 5-2
etapa7(19.09.08) recolta barcanesti-RAPID FETESTI 0-2
etapa8(26.09.08) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 1-0
etapa9(29.09.09) viticola fetesti-RAPID FETESTI 0-3
etapa10(03.10.08) RAPID FETESTI-fc traian 11-0
etapa11(10.10.08) RAPID FETESTI-juventus boranesti 2-0
etapa12(17.10.08) victoria tandarei-RAPID FETESTI 1-1
etapa13(24.10.08) RAPID FETESTI-spicul colilia 7-1
etapa14(01.11.08) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 3-2
etapa15(08.11.08) RAPID FETESTI-viitorul axintele 7-1
etapa16(15.11.08) victoria amara-RAPID FETESTI 3-2
etpa17(22.11.08) RAPID FETESTI-libertatea salcioara 9-1
-RETUR-
etapa18(29.11.08) RAPID FETESTI-viitorul platonesti 5-1
etapa19(06.12.08) unirea ion roata-RAPID FETESTI 1-1
etapa20(07.03.09) RAPID FETESTI-vointa reviga 6-3
etapa21(14.03.09) victoria bordusani-RAPID FETESTI 0-2
etapa22(21.03.09) RAPID FETESTI-players slobozia 3-3
etapa23(28.03.09) olimpia brazii-RAPID FETESTI 1-3
etapa24(04.04.09) RAPID FETESTI-recolta barcanesti 5-2
etapa25(11.04.09) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 3-2
etapa26(18.04.09) RAPID FETESTI-viticola fetesti 3-1
etapa27(25.04.09) fc traian-RAPID FETESTI 0-4
etpa28(02.05.09) juventus boranesti-RAPID FETESTI 1-2
etapa29(09.05.09) RAPID FETESTI-victoria tandarei 2-1
etapa30(16.05.09) spicul colilia-RAPID FETESTI 0-3
etapa31(20.05.09) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 2-2
etapa32(23.05.09) viitorul axintele-RAPID FETESTI 3-1
etapa33(30.05.09) RAPID FETESTI-victoria amara 3-3
etapa34 (06.06.09) libertatea salcioara-RAPID FETESTI 3-3
linie clasament final
)as rapid fetesti
~cupa romaniei-2008/2009-faza judeteana
1/16(01.03.09) fair players slobozia noua(pr.s1)-RAPID FETESTI
1/8(03.06.09) viitorul platonesti-RAPID FETESTI 0-3
1/4(10.06.09) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI
1/2(14.06.09) cosereni cosereni(pr.s2)-RAPID FETESTI
finala(17.06.09) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 1-1/2-1pr
-TUR-
erapa1(16.08.08) viitorul platonesti-RAPID FETESTI 1-2
etapa2(23.08.08) RAPID FETESTI-unirea ion roata 1-2
etapa3(27.08.08) vointa reviga-RAPID FETESTI 1-2
etapa4(30.08.08) RAPID FETESTI-victoria bordusani 4-1
etapa5(05.09.08) players slobozia-RAPID FETESTI 2-2
etapa6(12.09.08) RAPID FETESTI-olimpia brazii 5-2
etapa7(19.09.08) recolta barcanesti-RAPID FETESTI 0-2
etapa8(26.09.08) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 1-0
etapa9(29.09.09) viticola fetesti-RAPID FETESTI 0-3
etapa10(03.10.08) RAPID FETESTI-fc traian 11-0
etapa11(10.10.08) RAPID FETESTI-juventus boranesti 2-0
etapa12(17.10.08) victoria tandarei-RAPID FETESTI 1-1
etapa13(24.10.08) RAPID FETESTI-spicul colilia 7-1
etapa14(01.11.08) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 3-2
etapa15(08.11.08) RAPID FETESTI-viitorul axintele 7-1
etapa16(15.11.08) victoria amara-RAPID FETESTI 3-2
etpa17(22.11.08) RAPID FETESTI-libertatea salcioara 9-1
-RETUR-
etapa18(29.11.08) RAPID FETESTI-viitorul platonesti 5-1
etapa19(06.12.08) unirea ion roata-RAPID FETESTI 1-1
etapa20(07.03.09) RAPID FETESTI-vointa reviga 6-3
etapa21(14.03.09) victoria bordusani-RAPID FETESTI 0-2
etapa22(21.03.09) RAPID FETESTI-players slobozia 3-3
etapa23(28.03.09) olimpia brazii-RAPID FETESTI 1-3
etapa24(04.04.09) RAPID FETESTI-recolta barcanesti 5-2
etapa25(11.04.09) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 3-2
etapa26(18.04.09) RAPID FETESTI-viticola fetesti 3-1
etapa27(25.04.09) fc traian-RAPID FETESTI 0-4
etpa28(02.05.09) juventus boranesti-RAPID FETESTI 1-2
etapa29(09.05.09) RAPID FETESTI-victoria tandarei 2-1
etapa30(16.05.09) spicul colilia-RAPID FETESTI 0-3
etapa31(20.05.09) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 2-2
etapa32(23.05.09) viitorul axintele-RAPID FETESTI 3-1
etapa33(30.05.09) RAPID FETESTI-victoria amara 3-3
etapa34 (06.06.09) libertatea salcioara-RAPID FETESTI 3-3
linie clasament final
)as rapid fetesti
~cupa romaniei-2008/2009-faza judeteana
1/16(01.03.09) fair players slobozia noua(pr.s1)-RAPID FETESTI
1/8(03.06.09) viitorul platonesti-RAPID FETESTI 0-3
1/4(10.06.09) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI
1/2(14.06.09) cosereni cosereni(pr.s2)-RAPID FETESTI
finala(17.06.09) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 1-1/2-1pr
2009/2010
liga4 ialomita 2009/2010
-TUR-
etapa1(22.08.09) vointa reviga-RAPID FETESTI 2-3
etapa2(29.08.09) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 1-1
etapa3(05.09.09) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 2-0
etapa4(12.09.09) RAPID FETESTI-victoria tandarei 1-2
etapa5(19.09.09) victoria amara-RAPID FETESTI 3-2
etapa6(26.09.09) olimpia brazii-RAPID FETESTI 2-4
etapa7(03.10.09) RAPID FETESTI-libertatea salcioara 3-0
etapa8(10.10.09) spicul colilia-RAPID FETESTI 2-4
etapa9(17.10.09) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 1-1
etapa10(24.10.09) players slobozia-RAPID FETESTI 3-3
etapa11(31.10.09) RAPID FETESTI-viitorul axintele 2-0
etapa12(07.11.09) unirea grivita-RAPID FETESTI 1-3
etapa13(14.11.09) RAPID FETESTI-viitorul platonesti 1-0
etapa14(21.11.09) recolta barcanesti-RAPID FETESTI 0-1
etapa15(28.11.09) RAPID FETESTI-unirea ion roata 2-1
-RETUR-
etapa16(27.02.10) RAPID FETESTI-vointa reviga 3-0
etapa17(06.03.10) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 3-3
etapa18(13.03.10) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 1-0
etapa19(20.03.10) victoria tandarei-RAPID FETESTI 4-1
etapa20(27.03.10) RAPID FETESTI-victoria amara 0-0
etapa21(03.04.10) RAPID FETESTI-olimpia brazii 1-0
etapa22(10.04.10) libertatea salcioara-RAPID FETESTI 4-2
etapa23(17.04.10) RAPID FETESTI-spicul colilia 3-2
etapa24(24.04.10) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 0-5
etapa25(01.05.10) RAPID FETESTI-players slobozia 2-1
etapa26(08.05.10) viitorul axintele-RAPID FETESTI 5-1
etapa27(15.05.10) RAPID FETESTI-unirea grivita 2-0
etapa28(22.05.10) viitorul platonesti-RAPID FETESTI 2-4
etapa29(29.05.10) RAPID FETESTI-recolta barcanesti 5-1
etapa30(05.06.10) unirea ion roata-RAPID FETESTI 2-3
linie clasament final
)as rapid fetesti
-TUR-
etapa1(22.08.09) vointa reviga-RAPID FETESTI 2-3
etapa2(29.08.09) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 1-1
etapa3(05.09.09) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 2-0
etapa4(12.09.09) RAPID FETESTI-victoria tandarei 1-2
etapa5(19.09.09) victoria amara-RAPID FETESTI 3-2
etapa6(26.09.09) olimpia brazii-RAPID FETESTI 2-4
etapa7(03.10.09) RAPID FETESTI-libertatea salcioara 3-0
etapa8(10.10.09) spicul colilia-RAPID FETESTI 2-4
etapa9(17.10.09) RAPID FETESTI-victoria munteni buzau 1-1
etapa10(24.10.09) players slobozia-RAPID FETESTI 3-3
etapa11(31.10.09) RAPID FETESTI-viitorul axintele 2-0
etapa12(07.11.09) unirea grivita-RAPID FETESTI 1-3
etapa13(14.11.09) RAPID FETESTI-viitorul platonesti 1-0
etapa14(21.11.09) recolta barcanesti-RAPID FETESTI 0-1
etapa15(28.11.09) RAPID FETESTI-unirea ion roata 2-1
-RETUR-
etapa16(27.02.10) RAPID FETESTI-vointa reviga 3-0
etapa17(06.03.10) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 3-3
etapa18(13.03.10) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 1-0
etapa19(20.03.10) victoria tandarei-RAPID FETESTI 4-1
etapa20(27.03.10) RAPID FETESTI-victoria amara 0-0
etapa21(03.04.10) RAPID FETESTI-olimpia brazii 1-0
etapa22(10.04.10) libertatea salcioara-RAPID FETESTI 4-2
etapa23(17.04.10) RAPID FETESTI-spicul colilia 3-2
etapa24(24.04.10) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 0-5
etapa25(01.05.10) RAPID FETESTI-players slobozia 2-1
etapa26(08.05.10) viitorul axintele-RAPID FETESTI 5-1
etapa27(15.05.10) RAPID FETESTI-unirea grivita 2-0
etapa28(22.05.10) viitorul platonesti-RAPID FETESTI 2-4
etapa29(29.05.10) RAPID FETESTI-recolta barcanesti 5-1
etapa30(05.06.10) unirea ion roata-RAPID FETESTI 2-3
linie clasament final
)as rapid fetesti
2010/2011
~liga4 ialomita 2010/2011~
participa echipele:
1.abatorul slobozia
2.andrias andrasesti
3.baraganul ciulnita
4.juventus boranesti
5.libertatea salcioara
6.olimpia brazii
7.RAPID FETESTI
8.recolta barcanesti
9.recolta gheorghe doja
10.recolta gheorghe lazar
11.victoria amara
12.victoria munteni buzau
13.victoria tandarei
14.viitorul axintele
15.viticola agrofam fetesti
16.vointa reviga
-TUR-
etapa1(21.08.10 ) juventus boranesti-RAPID FETESTI 4-1
etapa2(28.08.10) RAPID FETESTI-recolta gheorghe doja 2-0
etapa3(04.09.10) viticola fetesti-RAPID FETESTI 3-1
etapa4(11.09.10) RAPID FETESTI-baraganul ciulnita 3-1
etapa5(18.09.10) RAPID FETESTI-viitorul axintele 0-1
etapa6(25.09.10) vointa reviga-RAPID FETESTI 4-1
etapa7(02.10.10) RAPID FETESTI-VICTORIA MUNTENI BUZAU 2-0
etapa8(09.10.10) libertatea salcioara-RAPID FETESTI 2-1
etapa9(16.10.10) RAPID FETESTI-OLIMPIA BRAZII 0-1
etapa10(23.10.10) victoria amara-RAPID FETESTI 4-0
etapa11(30.10.10) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 1-0
etapa12(06.11.10) andrias andrasesti-RAPID FETESTI 5-0
etapa13(13.11.10) RAPID FETESTI-RECOLTA BARCANESTI 3-2
etapa14(20.11.10) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 4-2
etapa15(27.11.10) RAPID FETESTI-VICTORIA TANDAREI 2-2
-RETUR-
etapa16(05.03.11) RAPID FETESTI-juventus boranesti 9-0
etapa 17(12.03.11) recolta gheorghe doja-RAPID FETESTI 1-1
etapa18(19.03.11) RAPID FETESTI-viticola fetesti 6-0
etapa19(26.03.11) baraganul ciulnita-RAPID FETESTI 0-4
etapa20(02.04.11)viitorul axintele-RAPID FETESTI 1-0
etapa21(09.04.11) RAPID FETESTI-vointa reviga 6-1
etapa22(16.04.11) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 1-5
etapa23(23.04.11) RAPID FETESTI-libertatea salcioara 9-1
etapa24(30.04.11) olimpia brazii-RAPID FETESTI 2-1
etapa25(07.05.11) RAPID FETESTI-VICTORIA AMARA 1-1
etapa26(11.04.11) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 1-1
etapa27(14.05.11) RAPID FETESTI-andrias andrasesti 4-0
etapa28(21.05.11) recolta barcanesti-RAPID FETESTI 1-7
etapa29(28.05.11) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 3-0
etapa30(04.06.11) victoria tandarei-RAPID FETESTI 0-1
linie clasament final
6)fc rapid fetesti 30 15 4 11 77-42 49p
~cupa romaniei 2010/2011-faza judeteana
1/16(04.12.10) real gimbasani(pr.s1)-RAPID FETESTI 3-2
LOTUL ECHIPEI:calugaru emil dumitru,stanciu ionut cristinel,dumitrache nicusor,deaconu mihaita,ciubuc mihaita,andrei cimpoieru,hampu gelu,ghita alexandru florin,almaghe alexandru stefan,ivan tudorel,florin avram,comanasi ionel george,mitu ionut mihaita,marin nicolaie,juncanariu milica,marcu iulian,tonea dragos,clinciu madalin,enica daniel bogdan,neculai petrus,tifrea alexandru,munteanu marius
participa echipele:
1.abatorul slobozia
2.andrias andrasesti
3.baraganul ciulnita
4.juventus boranesti
5.libertatea salcioara
6.olimpia brazii
7.RAPID FETESTI
8.recolta barcanesti
9.recolta gheorghe doja
10.recolta gheorghe lazar
11.victoria amara
12.victoria munteni buzau
13.victoria tandarei
14.viitorul axintele
15.viticola agrofam fetesti
16.vointa reviga
-TUR-
etapa1(21.08.10 ) juventus boranesti-RAPID FETESTI 4-1
etapa2(28.08.10) RAPID FETESTI-recolta gheorghe doja 2-0
etapa3(04.09.10) viticola fetesti-RAPID FETESTI 3-1
etapa4(11.09.10) RAPID FETESTI-baraganul ciulnita 3-1
etapa5(18.09.10) RAPID FETESTI-viitorul axintele 0-1
etapa6(25.09.10) vointa reviga-RAPID FETESTI 4-1
etapa7(02.10.10) RAPID FETESTI-VICTORIA MUNTENI BUZAU 2-0
etapa8(09.10.10) libertatea salcioara-RAPID FETESTI 2-1
etapa9(16.10.10) RAPID FETESTI-OLIMPIA BRAZII 0-1
etapa10(23.10.10) victoria amara-RAPID FETESTI 4-0
etapa11(30.10.10) RAPID FETESTI-recolta gheorghe lazar 1-0
etapa12(06.11.10) andrias andrasesti-RAPID FETESTI 5-0
etapa13(13.11.10) RAPID FETESTI-RECOLTA BARCANESTI 3-2
etapa14(20.11.10) abatorul slobozia-RAPID FETESTI 4-2
etapa15(27.11.10) RAPID FETESTI-VICTORIA TANDAREI 2-2
-RETUR-
etapa16(05.03.11) RAPID FETESTI-juventus boranesti 9-0
etapa 17(12.03.11) recolta gheorghe doja-RAPID FETESTI 1-1
etapa18(19.03.11) RAPID FETESTI-viticola fetesti 6-0
etapa19(26.03.11) baraganul ciulnita-RAPID FETESTI 0-4
etapa20(02.04.11)viitorul axintele-RAPID FETESTI 1-0
etapa21(09.04.11) RAPID FETESTI-vointa reviga 6-1
etapa22(16.04.11) victoria munteni buzau-RAPID FETESTI 1-5
etapa23(23.04.11) RAPID FETESTI-libertatea salcioara 9-1
etapa24(30.04.11) olimpia brazii-RAPID FETESTI 2-1
etapa25(07.05.11) RAPID FETESTI-VICTORIA AMARA 1-1
etapa26(11.04.11) recolta gheorghe lazar-RAPID FETESTI 1-1
etapa27(14.05.11) RAPID FETESTI-andrias andrasesti 4-0
etapa28(21.05.11) recolta barcanesti-RAPID FETESTI 1-7
etapa29(28.05.11) RAPID FETESTI-abatorul slobozia 3-0
etapa30(04.06.11) victoria tandarei-RAPID FETESTI 0-1
linie clasament final
6)fc rapid fetesti 30 15 4 11 77-42 49p
~cupa romaniei 2010/2011-faza judeteana
1/16(04.12.10) real gimbasani(pr.s1)-RAPID FETESTI 3-2
LOTUL ECHIPEI:calugaru emil dumitru,stanciu ionut cristinel,dumitrache nicusor,deaconu mihaita,ciubuc mihaita,andrei cimpoieru,hampu gelu,ghita alexandru florin,almaghe alexandru stefan,ivan tudorel,florin avram,comanasi ionel george,mitu ionut mihaita,marin nicolaie,juncanariu milica,marcu iulian,tonea dragos,clinciu madalin,enica daniel bogdan,neculai petrus,tifrea alexandru,munteanu marius
2011/2012
2012/2013
LIGA3 SERIA2
2013/2014
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 1
Apr 18, 2014 00:00 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) ACS Progresul Cernica (IF)
Apr 18, 2014 17:00 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) 2 - 1 ACS Rapid Fetesti (IL)
Apr 18, 2014 17:00 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) 1 - 0 CS Sporting Liesti (GL)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 2
Apr 25,... 2014 00:00 ACS Progresul Cernica (IF) CS Sporting Liesti (GL)
Apr 26, 2014 17:00 ACS Rapid Fetesti (IL) 1 - 1 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL)
Apr 26, 2014 17:00 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) 1 - 2 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 3
May 2, 2014 00:00 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) ACS Progresul Cernica (IF)
May 2, 2014 18:00 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) 4 - 0 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT)
May 3, 2014 18:00 CS Sporting Liesti (GL) 2 - 0 ACS Rapid Fetesti (IL)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 4
May 6, 2014 00:00 ACS Progresul Cernica (IF) ACS Rapid Fetesti (IL)
May 6, 2014 18:00 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) 1 - 0 CS Sporting Liesti (GL)
May 6, 2014 18:00 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) 1 - 5 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 5
May 9, 2014 00:00 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) ACS Progresul Cernica (IF)
May 10, 2014 18:00 CS Sporting Liesti (GL) 3 - 1 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR)
May 10, 2014 18:00 ACS Rapid Fetesti (IL) 3 - 0 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 6
May 16, 2014 00:00 ACS Progresul Cernica (IF) ACS Callatis 2012 Mangalia (CT)
May 17, 2014 18:00 ACS Rapid Fetesti (IL) 2 - 3 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR)
May 17, 2014 18:00 CS Sporting Liesti (GL) 1 - 1 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 7
May 23, 2014 18:00 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) 0 - 0 ACS Rapid Fetesti (IL)
May 24, 2014 18:00 CS Sporting Liesti (GL) ACS Progresul Cernica (IF)
May 24, 2014 18:00 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) 7 - 0 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 8
May 27, 2014 00:00 ACS Progresul Cernica (IF) ACS Avantul CONPET Cireşul (BR)
May 27, 2014 18:00 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) 1 - 3 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL)
May 27, 2014 18:00 ACS Rapid Fetesti (IL) 1 - 1 CS Sporting Liesti (GL)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 9
May 30, 2014 00:00 ACS Rapid Fetesti (IL) ACS Progresul Cernica (IF)
May 30, 2014 18:00 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) 3 - 3 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR)
May 31, 2014 18:00 CS Sporting Liesti (GL) 4 - 2 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 10
Jun 6, 2014 00:00 ACS Progresul Cernica (IF) SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL)
Jun 6, 2014 18:00 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) 5 - 4 CS Sporting Liesti (GL)
Jun 6, 2014 18:00 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) 4 - 0 ACS Rapid Fetesti (IL)
b)clasamente:
1.clasament final general
1. ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) 18 9 4 5 42-32 10 31
2. SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) 18 8 6 4 33-25 8 30
3. ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) 18 9 1 8 33-37 -4 28
4. CS Sporting Liesti (GL) 18 7 4 7 30-30 0 25
5. ACS Rapid Fetesti (IL) 18 4 5 9 19-28 -9 17
sursa:frf.ro
Apr 18, 2014 00:00 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) ACS Progresul Cernica (IF)
Apr 18, 2014 17:00 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) 2 - 1 ACS Rapid Fetesti (IL)
Apr 18, 2014 17:00 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) 1 - 0 CS Sporting Liesti (GL)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 2
Apr 25,... 2014 00:00 ACS Progresul Cernica (IF) CS Sporting Liesti (GL)
Apr 26, 2014 17:00 ACS Rapid Fetesti (IL) 1 - 1 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL)
Apr 26, 2014 17:00 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) 1 - 2 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 3
May 2, 2014 00:00 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) ACS Progresul Cernica (IF)
May 2, 2014 18:00 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) 4 - 0 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT)
May 3, 2014 18:00 CS Sporting Liesti (GL) 2 - 0 ACS Rapid Fetesti (IL)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 4
May 6, 2014 00:00 ACS Progresul Cernica (IF) ACS Rapid Fetesti (IL)
May 6, 2014 18:00 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) 1 - 0 CS Sporting Liesti (GL)
May 6, 2014 18:00 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) 1 - 5 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 5
May 9, 2014 00:00 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) ACS Progresul Cernica (IF)
May 10, 2014 18:00 CS Sporting Liesti (GL) 3 - 1 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR)
May 10, 2014 18:00 ACS Rapid Fetesti (IL) 3 - 0 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 6
May 16, 2014 00:00 ACS Progresul Cernica (IF) ACS Callatis 2012 Mangalia (CT)
May 17, 2014 18:00 ACS Rapid Fetesti (IL) 2 - 3 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR)
May 17, 2014 18:00 CS Sporting Liesti (GL) 1 - 1 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 7
May 23, 2014 18:00 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) 0 - 0 ACS Rapid Fetesti (IL)
May 24, 2014 18:00 CS Sporting Liesti (GL) ACS Progresul Cernica (IF)
May 24, 2014 18:00 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) 7 - 0 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 8
May 27, 2014 00:00 ACS Progresul Cernica (IF) ACS Avantul CONPET Cireşul (BR)
May 27, 2014 18:00 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) 1 - 3 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL)
May 27, 2014 18:00 ACS Rapid Fetesti (IL) 1 - 1 CS Sporting Liesti (GL)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 9
May 30, 2014 00:00 ACS Rapid Fetesti (IL) ACS Progresul Cernica (IF)
May 30, 2014 18:00 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) 3 - 3 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR)
May 31, 2014 18:00 CS Sporting Liesti (GL) 4 - 2 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT)
Play-out Liga a 3-a - Meciurile Etapei 10
Jun 6, 2014 00:00 ACS Progresul Cernica (IF) SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL)
Jun 6, 2014 18:00 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) 5 - 4 CS Sporting Liesti (GL)
Jun 6, 2014 18:00 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) 4 - 0 ACS Rapid Fetesti (IL)
b)clasamente:
1.clasament final general
1. ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) 18 9 4 5 42-32 10 31
2. SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) 18 8 6 4 33-25 8 30
3. ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) 18 9 1 8 33-37 -4 28
4. CS Sporting Liesti (GL) 18 7 4 7 30-30 0 25
5. ACS Rapid Fetesti (IL) 18 4 5 9 19-28 -9 17
sursa:frf.ro
2014/2015
LIGA5 SERIA1 IALOMITA
PROGRAM TUR:
Etapa 1 sb-30-08-2014 - 17:30
1) ACS Unirea Scanteia - ACF Rapid Fetesti 2 - 5
2) AS FC Movila - Albesti 08 2 - 1
3) Rapid Perieti - Viitorul Platonesti 4 - 3
4) Victoria Bordusani - AS FC Inter Stelnica 4 - 1
5) Gloria Gura Ialomitei - Baraganul Ciulnita 3 - 4
6) Gloria Ograda - Dunarea Giurgeni 2 - 0
7) Recolta Saveni - MB Stiinta Slobozia 8 - 2
8) Vointa Brincoveni - Unirea Grivita 3 - 1
Etapa 2 sb-06-09-2014 - 17:00
1) ACF Rapid Fetesti - Unirea Grivita 4 - 1
2) MB Stiinta Slobozia - Vointa Brincoveni 4 - 1
3) Dunarea Giurgeni - Recolta Saveni 0 - 2
4) Baraganul Ciulnita - Gloria Ograda 8 - 1
5) AS FC Inter Stelnica - Gloria Gura Ialomitei 2 - 2
6) Viitorul Platonesti - Victoria Bordusani 4 - 3
7) Albesti 08 - Rapid Perieti 1 - 1
8) ACS Unirea Scanteia - AS FC Movila 2 - 4
Etapa 3 sb-13-09-2014 - 17:00
1) AS FC Movila - ACF Rapid Fetesti 1 - 4
2) Rapid Perieti - ACS Unirea Scanteia 4 - 4
3) Victoria Bordusani - Albesti 08 4 - 0
4) Gloria Gura Ialomitei - Viitorul Platonesti 1 - 6
5) Gloria Ograda - AS FC Inter Stelnica 5 - 2
6) Recolta Saveni - Baraganul Ciulnita 6 - 1
7) Vointa Brincoveni - Dunarea Giurgeni 3 - 0
8) Unirea Grivita - MB Stiinta Slobozia 5 - 1
Etapa 4 20-09-2014 - 17:00
1) ACF Rapid Fetesti - MB Stiinta Slobozia 14 - 0
2) Dunarea Giurgeni - Unirea Grivita 2 - 1
3) Baraganul Ciulnita - Vointa Brincoveni 5 - 0
4) AS FC Inter Stelnica - Recolta Saveni 0 - 1
5) Viitorul Platonesti - Gloria Ograda 7 - 2
6) Albesti 08 - Gloria Gura Ialomitei 2 - 1
7) ACS Unirea Scanteia - Victoria Bordusani 5 - 3
8) AS FC Movila - Rapid Perieti 4 - 2
Etapa 5 27-09-2014 - 17:00
1) Rapid Perieti - ACF Rapid Fetesti 0 - 5
2) Victoria Bordusani - AS FC Movila 3 - 1
3) Gloria Gura Ialomitei - ACS Unirea Scanteia 1 - 6
4) Gloria Ograda - Albesti 08 4 - 0
5) Recolta Saveni - Viitorul Platonesti 3 - 2
6) Vointa Brincoveni - AS FC Inter Stelnica 0 - 2
7) Unirea Grivita - Baraganul Ciulnita 3 - 2
8) MB Stiinta Slobozia - Dunarea Giurgeni 0 - 5
Etapa 6 04-10-2014 - 16:00
1) ACF Rapid Fetesti - Dunarea Giurgeni 8 - 0
2) Baraganul Ciulnita - MB Stiinta Slobozia 3 - 0
3) AS FC Inter Stelnica - Unirea Grivita 2 - 2
4) Viitorul Platonesti - Vointa Brincoveni 9 - 3
5) Albesti 08 - Recolta Saveni 2 - 1
6) ACS Unirea Scanteia - Gloria Ograda 7 - 5
7) AS FC Movila - Gloria Gura Ialomitei 4 - 1
8) Rapid Perieti - Victoria Bordusani 5 - 0
Etapa 7 11-10-2014 - 16:00
1) Victoria Bordusani - ACF Rapid Fetesti 0 - 8
2) Gloria Gura Ialomitei - Rapid Perieti 0 - 3
3) Gloria Ograda - AS FC Movila 4 - 4
4) Recolta Saveni - ACS Unirea Scanteia 4 - 2
5) Vointa Brincoveni - Albesti 08 5 - 0
6) Unirea Grivita - Viitorul Platonesti 6 - 3
7) MB Stiinta Slobozia - AS FC Inter Stelnica 8 - 4
8) Dunarea Giurgeni - Baraganul Ciulnita 1 - 2
Etapa 8 18-10-2014 - 16:00
1) ACF Rapid Fetesti - Baraganul Ciulnita 3 - 1
2) AS FC Inter Stelnica - Dunarea Giurgeni 4 - 0
3) Viitorul Platonesti - MB Stiinta Slobozia 2 - 2
4) Albesti 08 - Unirea Grivita 1 - 3
5) ACS Unirea Scanteia - Vointa Brincoveni 6 - 2
6) AS FC Movila - Recolta Saveni 1 - 2
7) Rapid Perieti - Gloria Ograda 2 - 1
8) Victoria Bordusani - Gloria Gura Ialomitei 7 - 1
Etapa 9 25-10-2014 - 14:00
1) Gloria Gura Ialomitei - ACF Rapid Fetesti 2 - 14
2) Gloria Ograda - Victoria Bordusani 1 - 7
3) Recolta Saveni - Rapid Perieti 2 - 1
4) Vointa Brincoveni - AS FC Movila 2 - 1
5) Unirea Grivita - ACS Unirea Scanteia 6 - 1
6) MB Stiinta Slobozia - Albesti 08 7 - 1
7) Dunarea Giurgeni - Viitorul Platonesti 4 - 2
8) Baraganul Ciulnita - AS FC Inter Stelnica 2 - 1
Etapa 10 01-11-2014 - 14:00
1) ACF Rapid Fetesti - AS FC Inter Stelnica 10 - 0
2) Viitorul Platonesti - Baraganul Ciulnita 3 - 5
3) Albesti 08 - Dunarea Giurgeni 3 - 1
4) ACS Unirea Scanteia - MB Stiinta Slobozia 4 - 5
5) AS FC Movila - Unirea Grivita 0 - 3
6) Rapid Perieti - Vointa Brincoveni 3 - 2
7) Victoria Bordusani - Recolta Saveni 2 - 1
8) Gloria Gura Ialomitei - Gloria Ograda 2 - 3
Etapa 11 08-11-2014 - 14:00
1) Gloria Ograda - ACF Rapid Fetesti 0 - 7
2) Recolta Saveni - Gloria Gura Ialomitei 3 - 0
3) Vointa Brincoveni - Victoria Bordusani 3 - 0
4) Unirea Grivita - Rapid Perieti 3 - 0
5) MB Stiinta Slobozia - AS FC Movila 2 - 5
6) Dunarea Giurgeni - ACS Unirea Scanteia 1 - 2
7) Baraganul Ciulnita - Albesti 08 6 - 2
8) AS FC Inter Stelnica - Viitorul Platonesti 4 - 1
Etapa 12 15-11-2014 - 14:00
1) ACF Rapid Fetesti - Viitorul Platonesti 9 - 1
2) Albesti 08 - AS FC Inter Stelnica 0 - 2
3) ACS Unirea Scanteia - Baraganul Ciulnita 5 - 0
4) AS FC Movila - Dunarea Giurgeni 0 - 3
5) Rapid Perieti - MB Stiinta Slobozia 1 - 2
6) Victoria Bordusani - Unirea Grivita 4 - 1
7) Gloria Gura Ialomitei - Vointa Brincoveni 0 - 2
8) Gloria Ograda - Recolta Saveni 3 - 1
Etapa 13 22-11-2014 - 14:00
1) Recolta Saveni - ACF Rapid Fetesti 2 - 5
2) Vointa Brincoveni - Gloria Ograda 2 - 0
3) Unirea Grivita - Gloria Gura Ialomitei 4 - 0
4) MB Stiinta Slobozia - Victoria Bordusani 3 - 4
5) Dunarea Giurgeni - Rapid Perieti 4 - 1
6) Baraganul Ciulnita - AS FC Movila 3 - 1
7) AS FC Inter Stelnica - ACS Unirea Scanteia 3 - 3
8) Viitorul Platonesti - Albesti 08 9 - 0
Etapa 14 29-11-2014 - 14:00
1) ACF Rapid Fetesti - Albesti 08 5 - 1
2) ACS Unirea Scanteia - Viitorul Platonesti 11 - 5
3) AS FC Movila - AS FC Inter Stelnica 6 - 0
4) Rapid Perieti - Baraganul Ciulnita 1 - 3
5) Victoria Bordusani - Dunarea Giurgeni 1 - 1
6) Gloria Gura Ialomitei - MB Stiinta Slobozia 1 - 6
7) Gloria Ograda - Unirea Grivita 2 - 2
8) Recolta Saveni - Vointa Brincoveni 3 - 2
Etapa 15 06-12-2014 - 14:00
1) Vointa Brincoveni - ACF Rapid Fetesti 1 - 1
2) Unirea Grivita - Recolta Saveni 4 - 1
3) MB Stiinta Slobozia - Gloria Ograda 4 - 2
4) Dunarea Giurgeni - Gloria Gura Ialomitei 6 - 1
5) Baraganul Ciulnita - Victoria Bordusani 4 - 2
6) AS FC Inter Stelnica - Rapid Perieti 0 - 0
7) Viitorul Platonesti - AS FC Movila 3 - 3
8) Albesti 08 - ACS Unirea Scanteia 2 - 2
PROGRAM TUR:
Etapa 1 sb-30-08-2014 - 17:30
1) ACS Unirea Scanteia - ACF Rapid Fetesti 2 - 5
2) AS FC Movila - Albesti 08 2 - 1
3) Rapid Perieti - Viitorul Platonesti 4 - 3
4) Victoria Bordusani - AS FC Inter Stelnica 4 - 1
5) Gloria Gura Ialomitei - Baraganul Ciulnita 3 - 4
6) Gloria Ograda - Dunarea Giurgeni 2 - 0
7) Recolta Saveni - MB Stiinta Slobozia 8 - 2
8) Vointa Brincoveni - Unirea Grivita 3 - 1
Etapa 2 sb-06-09-2014 - 17:00
1) ACF Rapid Fetesti - Unirea Grivita 4 - 1
2) MB Stiinta Slobozia - Vointa Brincoveni 4 - 1
3) Dunarea Giurgeni - Recolta Saveni 0 - 2
4) Baraganul Ciulnita - Gloria Ograda 8 - 1
5) AS FC Inter Stelnica - Gloria Gura Ialomitei 2 - 2
6) Viitorul Platonesti - Victoria Bordusani 4 - 3
7) Albesti 08 - Rapid Perieti 1 - 1
8) ACS Unirea Scanteia - AS FC Movila 2 - 4
Etapa 3 sb-13-09-2014 - 17:00
1) AS FC Movila - ACF Rapid Fetesti 1 - 4
2) Rapid Perieti - ACS Unirea Scanteia 4 - 4
3) Victoria Bordusani - Albesti 08 4 - 0
4) Gloria Gura Ialomitei - Viitorul Platonesti 1 - 6
5) Gloria Ograda - AS FC Inter Stelnica 5 - 2
6) Recolta Saveni - Baraganul Ciulnita 6 - 1
7) Vointa Brincoveni - Dunarea Giurgeni 3 - 0
8) Unirea Grivita - MB Stiinta Slobozia 5 - 1
Etapa 4 20-09-2014 - 17:00
1) ACF Rapid Fetesti - MB Stiinta Slobozia 14 - 0
2) Dunarea Giurgeni - Unirea Grivita 2 - 1
3) Baraganul Ciulnita - Vointa Brincoveni 5 - 0
4) AS FC Inter Stelnica - Recolta Saveni 0 - 1
5) Viitorul Platonesti - Gloria Ograda 7 - 2
6) Albesti 08 - Gloria Gura Ialomitei 2 - 1
7) ACS Unirea Scanteia - Victoria Bordusani 5 - 3
8) AS FC Movila - Rapid Perieti 4 - 2
Etapa 5 27-09-2014 - 17:00
1) Rapid Perieti - ACF Rapid Fetesti 0 - 5
2) Victoria Bordusani - AS FC Movila 3 - 1
3) Gloria Gura Ialomitei - ACS Unirea Scanteia 1 - 6
4) Gloria Ograda - Albesti 08 4 - 0
5) Recolta Saveni - Viitorul Platonesti 3 - 2
6) Vointa Brincoveni - AS FC Inter Stelnica 0 - 2
7) Unirea Grivita - Baraganul Ciulnita 3 - 2
8) MB Stiinta Slobozia - Dunarea Giurgeni 0 - 5
Etapa 6 04-10-2014 - 16:00
1) ACF Rapid Fetesti - Dunarea Giurgeni 8 - 0
2) Baraganul Ciulnita - MB Stiinta Slobozia 3 - 0
3) AS FC Inter Stelnica - Unirea Grivita 2 - 2
4) Viitorul Platonesti - Vointa Brincoveni 9 - 3
5) Albesti 08 - Recolta Saveni 2 - 1
6) ACS Unirea Scanteia - Gloria Ograda 7 - 5
7) AS FC Movila - Gloria Gura Ialomitei 4 - 1
8) Rapid Perieti - Victoria Bordusani 5 - 0
Etapa 7 11-10-2014 - 16:00
1) Victoria Bordusani - ACF Rapid Fetesti 0 - 8
2) Gloria Gura Ialomitei - Rapid Perieti 0 - 3
3) Gloria Ograda - AS FC Movila 4 - 4
4) Recolta Saveni - ACS Unirea Scanteia 4 - 2
5) Vointa Brincoveni - Albesti 08 5 - 0
6) Unirea Grivita - Viitorul Platonesti 6 - 3
7) MB Stiinta Slobozia - AS FC Inter Stelnica 8 - 4
8) Dunarea Giurgeni - Baraganul Ciulnita 1 - 2
Etapa 8 18-10-2014 - 16:00
1) ACF Rapid Fetesti - Baraganul Ciulnita 3 - 1
2) AS FC Inter Stelnica - Dunarea Giurgeni 4 - 0
3) Viitorul Platonesti - MB Stiinta Slobozia 2 - 2
4) Albesti 08 - Unirea Grivita 1 - 3
5) ACS Unirea Scanteia - Vointa Brincoveni 6 - 2
6) AS FC Movila - Recolta Saveni 1 - 2
7) Rapid Perieti - Gloria Ograda 2 - 1
8) Victoria Bordusani - Gloria Gura Ialomitei 7 - 1
Etapa 9 25-10-2014 - 14:00
1) Gloria Gura Ialomitei - ACF Rapid Fetesti 2 - 14
2) Gloria Ograda - Victoria Bordusani 1 - 7
3) Recolta Saveni - Rapid Perieti 2 - 1
4) Vointa Brincoveni - AS FC Movila 2 - 1
5) Unirea Grivita - ACS Unirea Scanteia 6 - 1
6) MB Stiinta Slobozia - Albesti 08 7 - 1
7) Dunarea Giurgeni - Viitorul Platonesti 4 - 2
8) Baraganul Ciulnita - AS FC Inter Stelnica 2 - 1
Etapa 10 01-11-2014 - 14:00
1) ACF Rapid Fetesti - AS FC Inter Stelnica 10 - 0
2) Viitorul Platonesti - Baraganul Ciulnita 3 - 5
3) Albesti 08 - Dunarea Giurgeni 3 - 1
4) ACS Unirea Scanteia - MB Stiinta Slobozia 4 - 5
5) AS FC Movila - Unirea Grivita 0 - 3
6) Rapid Perieti - Vointa Brincoveni 3 - 2
7) Victoria Bordusani - Recolta Saveni 2 - 1
8) Gloria Gura Ialomitei - Gloria Ograda 2 - 3
Etapa 11 08-11-2014 - 14:00
1) Gloria Ograda - ACF Rapid Fetesti 0 - 7
2) Recolta Saveni - Gloria Gura Ialomitei 3 - 0
3) Vointa Brincoveni - Victoria Bordusani 3 - 0
4) Unirea Grivita - Rapid Perieti 3 - 0
5) MB Stiinta Slobozia - AS FC Movila 2 - 5
6) Dunarea Giurgeni - ACS Unirea Scanteia 1 - 2
7) Baraganul Ciulnita - Albesti 08 6 - 2
8) AS FC Inter Stelnica - Viitorul Platonesti 4 - 1
Etapa 12 15-11-2014 - 14:00
1) ACF Rapid Fetesti - Viitorul Platonesti 9 - 1
2) Albesti 08 - AS FC Inter Stelnica 0 - 2
3) ACS Unirea Scanteia - Baraganul Ciulnita 5 - 0
4) AS FC Movila - Dunarea Giurgeni 0 - 3
5) Rapid Perieti - MB Stiinta Slobozia 1 - 2
6) Victoria Bordusani - Unirea Grivita 4 - 1
7) Gloria Gura Ialomitei - Vointa Brincoveni 0 - 2
8) Gloria Ograda - Recolta Saveni 3 - 1
Etapa 13 22-11-2014 - 14:00
1) Recolta Saveni - ACF Rapid Fetesti 2 - 5
2) Vointa Brincoveni - Gloria Ograda 2 - 0
3) Unirea Grivita - Gloria Gura Ialomitei 4 - 0
4) MB Stiinta Slobozia - Victoria Bordusani 3 - 4
5) Dunarea Giurgeni - Rapid Perieti 4 - 1
6) Baraganul Ciulnita - AS FC Movila 3 - 1
7) AS FC Inter Stelnica - ACS Unirea Scanteia 3 - 3
8) Viitorul Platonesti - Albesti 08 9 - 0
Etapa 14 29-11-2014 - 14:00
1) ACF Rapid Fetesti - Albesti 08 5 - 1
2) ACS Unirea Scanteia - Viitorul Platonesti 11 - 5
3) AS FC Movila - AS FC Inter Stelnica 6 - 0
4) Rapid Perieti - Baraganul Ciulnita 1 - 3
5) Victoria Bordusani - Dunarea Giurgeni 1 - 1
6) Gloria Gura Ialomitei - MB Stiinta Slobozia 1 - 6
7) Gloria Ograda - Unirea Grivita 2 - 2
8) Recolta Saveni - Vointa Brincoveni 3 - 2
Etapa 15 06-12-2014 - 14:00
1) Vointa Brincoveni - ACF Rapid Fetesti 1 - 1
2) Unirea Grivita - Recolta Saveni 4 - 1
3) MB Stiinta Slobozia - Gloria Ograda 4 - 2
4) Dunarea Giurgeni - Gloria Gura Ialomitei 6 - 1
5) Baraganul Ciulnita - Victoria Bordusani 4 - 2
6) AS FC Inter Stelnica - Rapid Perieti 0 - 0
7) Viitorul Platonesti - AS FC Movila 3 - 3
8) Albesti 08 - ACS Unirea Scanteia 2 - 2