-liga3 seria2 program complet si rezultate din retur editia 2012/2013-
A.C.F RAPID FETESTI
Bitdefender Antivirus Free Edition a blocat o pagină!
Fișierul conține viruși!
Accesul a fost blocat.
Înțeleg riscurile și doresc să accesez această pagină
" style="margin-top: 5px; margin-bottom: 10px; margin-left: 0px; margin-right: 10px; border-width:0;" alt="Picture" />ETAPA14(Vineri 08 Martie 2013 ORA15.00)
Victoria Chirnogi - Juventus Bucureşti 2-2
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Urban Titu 2-1
Eolica 2010 Dobrogea - RAPID FETESTI 0-3mv
CSM Focşani - Metaloglobus Bucureşti 0-3mv
Rapid II Bucureşti - Viitorul Axintele 0-3mv
Sportul Studenţesc II Bucureşti - CSM Râmnicu Sărat 0-1
Gloria Buzau-sta
ETAPA15(Vineri 15 Martie
Juventus Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1-0
ACS Urban Titu - Eolica 2010 Dobrogea 3-0mv
RAPID FETESTI - CSM Focşani 3-0mv
Gloria Buzău - Rapid II Bucureşti 3-0mv
Viitorul Axintele - Sportul Studenţesc II Bucureşti 4-0
CSM Râmnicu Sărat - Victoria Chirnogi 4-1
Metaloglobus Bucuresti-sta
ETAPA16(Vineri 22 Martie 2013 ORA15.00)
Victoria Chirnogi - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 3-2
Eolica 2010 Dobrogea - Juventus Bucureşti 0-3mv
CSM Focşani - ACS Urban Titu 0-3mv
Rapid II Bucureşti - Metaloglobus Bucureşti 0-3mv
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Gloria Buzău 0-2
CSM Râmnicu Sărat - Viitorul Axintele 0-1
RAPID FETESTIi-sta
ETAPA17(Vineri 29 Martie 2013 ORA15.00)
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Eolica 2010 Dobrogea 3-0mv
Juventus Bucureşti - CSM Focşani 3-0mv
RAPID FETESTI - Rapid II Bucureşti 3-0mv
Metaloglobus Bucureşti - Sportul Studenţesc II Bucureşti 3-0n
Gloria Buzău - CSM Râmnicu Sărat 4-1
Viitorul Axintele - Victoria Chirnogi 2-1
Urban Titu-sta
ETAPA18(Vineri 05 Aprilie 2013 ORA17.00)
Victoria Chirnogi - Eolica 2010 Dobrogea 3-0mv
CSM Focşani - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0-3mv
Rapid II Bucureşti - ACS Urban Titu 0-3mv
Sportul Studenţesc II Bucureşti - RAPID FETESTI 0-2
CSM Râmnicu Sărat - Metaloglobus Bucureşti 0-1
Viitorul Axintele - Gloria Buzău 2-1
Juventus Bucuresti-sta
ETAPA19(Vineri 12 Aprilie 2013 ORA17.00)
Eolica 2010 Dobrogea - CSM Focşani -anulat-
Juventus Bucureşti - Rapid II Bucureşti 3-0mv
ACS Urban Titu - Sportul Studenţesc II Bucureşti 5-0
RAPID FETESTI - CSM Râmnicu Sărat 0-2
Metaloglobus Bucureşti - Viitorul Axintele 2-3
Gloria Buzău - Victoria Chirnogi 2-0
Dunarea Calarasi-sta
ETAPA20(Vineri 19 Aprilie 2013 ORA17.00)
CSM Focşani - Victoria Chirnogi 0-3mv
Rapid II Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0-3mv
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Juventus Bucureşti 1-0
CSM Râmnicu Sărat - ACS Urban Titu 0-0
Viitorul Axintele - RAPID FETESTI 1-2
Gloria Buzău - Metaloglobus Bucureşti 1-0
Eolica 2010 Dobrogea-sta
ETAPA21(Vineri 26 Mai 2013 ora17.00)
Eolica 2010 Dobrogea - Rapid II Bucureşti -anulat-
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Sportul Studenţesc II Bucureşti 2-3
Juventus Bucureşti - CSM Râmnicu Sărat 1-0
ACS Urban Titu - Viitorul Axintele 0-2
RAPID FETESTI - Gloria Buzău 1-0
Victoria Chirnogi - Metaloglobus Bucureşti 2-2
CSM Focsani-sta
ETAPA22(Vineri 03 Mai 2013 ORA18.00)
Rapid II Bucureşti - CSM Focşani -anulat-
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Eolica 2010 Dobrogea 3-0mv
CSM Râmnicu Sărat - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1-0
Viitorul Axintele - Juventus Bucureşti 2-0
Gloria Buzău - ACS Urban Titu 3-0
Metaloglobus Bucureşti - RAPID FETESTI 3-1
Victoria Chirnogi-sta
ETAPA23(Vineri 10 Mai 2013 ORA18.00)
CSM Focşani - Sportul Studenţesc II Bucureşti 0-3mv
Eolica 2010 Dobrogea - CSM Râmnicu Sărat 0-3mv
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Viitorul Axintele 3-2
Juventus Bucureşti - Gloria Buzău 2-0
ACS Urban Titu - Metaloglobus Bucureşti 0-1
Victoria Chirnogi - RAPID FETESTIi 3-1
Rapid II Bucuresti-sta
ETAPA24(Vineri 17 Mai 2013 ORA18.00)
Rapid II Bucureşti - Victoria Chirnogi 0-3mv
CSM Râmnicu Sărat - CSM Focşani 3-0mv
Viitorul Axintele - Eolica 2010 Dobrogea 3-0mv
Gloria Buzău - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1-2
Metaloglobus Bucureşti - Juventus Bucureşti 0-1
RAPID FETESTI - ACS Urban Titu 0-3
Sportul Studentesc II Bucuresti-sta
ETAPA25(Vineri 24 Mai 2013 ORA18.00)
Rapid II Bucureşti - Sportul Studenţesc II Bucureşti 0-3mv
CSM Focşani - Viitorul Axintele 0-3mv
Eolica 2010 Dobrogea - Gloria Buzău 0-3mv
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Metaloglobus Bucureşti 3-2
Juventus Bucureşti - RAPID FETESTI 5-0
Victoria Chirnogi - ACS Urban Titu 0-1
CSM Ramnicul Sarat-sta
ETAPA26(Vineri 31 Mai 2013 ORA18.00)
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Victoria Chirnogi -nedisputat-
CSM Râmnicu Sărat - Rapid II Bucureşti 3-0mv
Gloria Buzău - CSM Focşani 3-0mv
Metaloglobus Bucureşti - Eolica 2010 Dobrogea 3-0mv
RAPID FETESTI - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 2-2
ACS Urban Titu - Juventus Bucureşti 1-0
Victoria Chirnogi - Juventus Bucureşti 2-2
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Urban Titu 2-1
Eolica 2010 Dobrogea - RAPID FETESTI 0-3mv
CSM Focşani - Metaloglobus Bucureşti 0-3mv
Rapid II Bucureşti - Viitorul Axintele 0-3mv
Sportul Studenţesc II Bucureşti - CSM Râmnicu Sărat 0-1
Gloria Buzau-sta
ETAPA15(Vineri 15 Martie
Juventus Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1-0
ACS Urban Titu - Eolica 2010 Dobrogea 3-0mv
RAPID FETESTI - CSM Focşani 3-0mv
Gloria Buzău - Rapid II Bucureşti 3-0mv
Viitorul Axintele - Sportul Studenţesc II Bucureşti 4-0
CSM Râmnicu Sărat - Victoria Chirnogi 4-1
Metaloglobus Bucuresti-sta
ETAPA16(Vineri 22 Martie 2013 ORA15.00)
Victoria Chirnogi - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 3-2
Eolica 2010 Dobrogea - Juventus Bucureşti 0-3mv
CSM Focşani - ACS Urban Titu 0-3mv
Rapid II Bucureşti - Metaloglobus Bucureşti 0-3mv
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Gloria Buzău 0-2
CSM Râmnicu Sărat - Viitorul Axintele 0-1
RAPID FETESTIi-sta
ETAPA17(Vineri 29 Martie 2013 ORA15.00)
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Eolica 2010 Dobrogea 3-0mv
Juventus Bucureşti - CSM Focşani 3-0mv
RAPID FETESTI - Rapid II Bucureşti 3-0mv
Metaloglobus Bucureşti - Sportul Studenţesc II Bucureşti 3-0n
Gloria Buzău - CSM Râmnicu Sărat 4-1
Viitorul Axintele - Victoria Chirnogi 2-1
Urban Titu-sta
ETAPA18(Vineri 05 Aprilie 2013 ORA17.00)
Victoria Chirnogi - Eolica 2010 Dobrogea 3-0mv
CSM Focşani - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0-3mv
Rapid II Bucureşti - ACS Urban Titu 0-3mv
Sportul Studenţesc II Bucureşti - RAPID FETESTI 0-2
CSM Râmnicu Sărat - Metaloglobus Bucureşti 0-1
Viitorul Axintele - Gloria Buzău 2-1
Juventus Bucuresti-sta
ETAPA19(Vineri 12 Aprilie 2013 ORA17.00)
Eolica 2010 Dobrogea - CSM Focşani -anulat-
Juventus Bucureşti - Rapid II Bucureşti 3-0mv
ACS Urban Titu - Sportul Studenţesc II Bucureşti 5-0
RAPID FETESTI - CSM Râmnicu Sărat 0-2
Metaloglobus Bucureşti - Viitorul Axintele 2-3
Gloria Buzău - Victoria Chirnogi 2-0
Dunarea Calarasi-sta
ETAPA20(Vineri 19 Aprilie 2013 ORA17.00)
CSM Focşani - Victoria Chirnogi 0-3mv
Rapid II Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0-3mv
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Juventus Bucureşti 1-0
CSM Râmnicu Sărat - ACS Urban Titu 0-0
Viitorul Axintele - RAPID FETESTI 1-2
Gloria Buzău - Metaloglobus Bucureşti 1-0
Eolica 2010 Dobrogea-sta
ETAPA21(Vineri 26 Mai 2013 ora17.00)
Eolica 2010 Dobrogea - Rapid II Bucureşti -anulat-
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Sportul Studenţesc II Bucureşti 2-3
Juventus Bucureşti - CSM Râmnicu Sărat 1-0
ACS Urban Titu - Viitorul Axintele 0-2
RAPID FETESTI - Gloria Buzău 1-0
Victoria Chirnogi - Metaloglobus Bucureşti 2-2
CSM Focsani-sta
ETAPA22(Vineri 03 Mai 2013 ORA18.00)
Rapid II Bucureşti - CSM Focşani -anulat-
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Eolica 2010 Dobrogea 3-0mv
CSM Râmnicu Sărat - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1-0
Viitorul Axintele - Juventus Bucureşti 2-0
Gloria Buzău - ACS Urban Titu 3-0
Metaloglobus Bucureşti - RAPID FETESTI 3-1
Victoria Chirnogi-sta
ETAPA23(Vineri 10 Mai 2013 ORA18.00)
CSM Focşani - Sportul Studenţesc II Bucureşti 0-3mv
Eolica 2010 Dobrogea - CSM Râmnicu Sărat 0-3mv
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Viitorul Axintele 3-2
Juventus Bucureşti - Gloria Buzău 2-0
ACS Urban Titu - Metaloglobus Bucureşti 0-1
Victoria Chirnogi - RAPID FETESTIi 3-1
Rapid II Bucuresti-sta
ETAPA24(Vineri 17 Mai 2013 ORA18.00)
Rapid II Bucureşti - Victoria Chirnogi 0-3mv
CSM Râmnicu Sărat - CSM Focşani 3-0mv
Viitorul Axintele - Eolica 2010 Dobrogea 3-0mv
Gloria Buzău - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1-2
Metaloglobus Bucureşti - Juventus Bucureşti 0-1
RAPID FETESTI - ACS Urban Titu 0-3
Sportul Studentesc II Bucuresti-sta
ETAPA25(Vineri 24 Mai 2013 ORA18.00)
Rapid II Bucureşti - Sportul Studenţesc II Bucureşti 0-3mv
CSM Focşani - Viitorul Axintele 0-3mv
Eolica 2010 Dobrogea - Gloria Buzău 0-3mv
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Metaloglobus Bucureşti 3-2
Juventus Bucureşti - RAPID FETESTI 5-0
Victoria Chirnogi - ACS Urban Titu 0-1
CSM Ramnicul Sarat-sta
ETAPA26(Vineri 31 Mai 2013 ORA18.00)
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Victoria Chirnogi -nedisputat-
CSM Râmnicu Sărat - Rapid II Bucureşti 3-0mv
Gloria Buzău - CSM Focşani 3-0mv
Metaloglobus Bucureşti - Eolica 2010 Dobrogea 3-0mv
RAPID FETESTI - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 2-2
ACS Urban Titu - Juventus Bucureşti 1-0