LIGA3 SERIA2 EDITIA 2013/2014
- PROGRAM COMPLET TUR LIGA3 SERIA2
Etapa 1 (vineri 30 august 2013 h18.00)
Oţelul II Galaţi - Viitorul Axintele
CS Ştefăneşti - Dunărea Călăraşi
Conpet Cireşu - Rapid Feteşti
Callatis Mangalia - CS Afumaţi
AS Popeşti Leordeni - FC Voluntari
Sporting Lieşti - Progresul Cernica
Etapa 2 (vineri 06 septembrie 2013 ora 17.00)...
Dunărea Călăraşi - Oţelul II Galaţi
Rapid Feteşti - CS Ştefăneşti
CS Afumaţi - Conpet Cireşu
FC Voluntari - Callatis Mangalia
Progresul Cernica - AS Popeşti Leordeni
Viitorul Axintele - Sporting Lieşti
Etapa 3 (vineri 13 septembrie 2013 ora 17.00)
Dunărea Călăraşi - Viitorul Axintele
Oţelul II Galaţi - Rapid Feteşti
CS Ştefăneşti - CS Afumaţi
Conpet Cireşu - FC Voluntari
Callatis Mangalia - Progresul Cernica
AS Popeşti Leordeni - Sporting Lieşti
Etapa 4 (vineri 20 septembrie 2013 ora 17.00)
Rapid Feteşti - Dunărea Călăraşi
CS Afumaţi - Oţelul II Galaţi
FC Voluntari - CS Ştefăneşti
Progresul Cernica - Conpet Cireşu
Sporting Lieşti - Callatis Mangalia
Viitorul Axintele - AS Popeşti Leordeni
Etapa 5 (vineri 27 septembrie 2013 ora 17.00)
Rapid Feteşti - Viitorul Axintele
Dunărea Călăraşi - CS Afumaţi
Oţelul II Galaţi - FC Voluntari
CS Ştefăneşti - Progresul Cernica
Conpet Cireşu - Sporting Lieşti
Callatis Mangalia - AS Popeşti Leordeni
Etapa 6 (vineri 04 octombrie 2013 ora 15.00)
CS Afumaţi - Rapid Feteşti
FC Voluntari - Dunărea Călăraşi
Progresul Cernica - Oţelul II Galaţi
Sporting Lieşti - CS Ştefăneşti
AS Popeşti Leordeni - Conpet Cireşu
Callatis Mangalia - Viitorul Axintele
Etapa 7 (marti 08 octombrie 2013 ora 15.00)
Viitorul Axintele - CS Afumaţi
Rapid Feteşti - FC Voluntari
Dunărea Călăraşi - Progresul Cernica
Oţelul II Galaţi - Sporting Lieşti
CS Ştefăneşti - AS Popeşti Leordeni
Conpet Cireşu - Callatis Mangalia
Etapa 8 (vineri 11 octombrie 2013 ora 15.00)
FC Voluntari - CS Afumaţi
Progresul Cernica - Rapid Feteşti
Sporting Lieşti - Dunărea Călăraşi
AS Popeşti Leordeni - Oţelul II Galaţi
Callatis Mangalia - CS Ştefăneşti
Conpet Cireşu - Viitorul Axintele
Etapa 9 (vineri 18 octombrie 2013 ora 15.00)
Viitorul Axintele - FC Voluntari
CS Afumaţi - Progresul Cernica
Rapid Feteşti - Sporting Lieşti
Dunărea Călăraşi - AS Popeşti Leordeni
Oţelul II Galaţi - Callatis Mangalia
CS Ştefăneşti - Conpet Cireşu
Etapa 10 (vineri 25 octombrie 2013 ora 15.00)
Progresul Cernica - FC Voluntari
Sporting Lieşti - CS Afumaţi
AS Popeşti Leordeni - Rapid Feteşti
Callatis Mangalia - Dunărea Călăraşi
Conpet Cireşu - Oţelul II Galaţi
CS Ştefăneşti - Viitorul Axintele
Etapa 11 (vineri 01 noiembrie 2013 ora 14.00)
Oţelul II Galaţi - CS Ştefăneşti
Dunărea Călăraşi - Conpet Cireşu
Rapid Feteşti - Callatis Mangalia
CS Afumaţi - AS Popeşti Leordeni
FC Voluntari - Sporting Lieşti
Viitorul Axintele - Progresul Cernica
PROGRAM COMPLET RETUR LIGA3 SERIA2